Prodej domu, 195 m2, Vendolí

4 270 000 czk / za nemovitost
včetně provize a právního servisu

Prodej rodinného domu, 195 m2, Vendolí

Nabízím k prodeji RD se sedlovou střechou, kdy se jedná stavbu dvojdomku - rohový dům, v obci Vendolí u Svitav. Celková plocha pozemku činí 852 m2, kdy na části pozemku je postavený dům a zbylá část složí jako plocha k parkování a zahrada.
Dům má 2 bytové jednotky s vlastním soc. zařízením, v přízemí 3+1 a podkroví 2+kk. Celková užitná plocha domu činí: 195 m2.
Celý dům je podsklepený, suterén (1. PP) se sestává ze vstupní chodby, garáže s novými vraty, kotelny se skladem paliva, dílny, 2 skladů (sklípku a komory) a spíže. Přízemí domu (1. NP) se sestává ze zádveří (vstupní verandy), chodby (předsíně) se schodištěm, kuchyně, jídelny (pokoje), obývacího pokoje, ložnice, spíže, koupelny a WC. Podkroví (2. NP) se sestává z chodby (předsíně), velkého pokoje s kuchyňským koutem, spíže, ložnice, ze které se dá vyjít na terasu, která je nad verandou, dále skladu, který může být dokončen jako další pokoj, koupelny a WC.
Dům byl postaven v r. 1977, přičemž v průběhu 9 let dochází postupně k modernizaci domu. V r. 2014 došlo k výměně střešní krytiny, v r. 2018 byla dána nová okna-plastová vč. žaluzií a na střechu byly instalovány solární panely. Bateriové úložiště (zásobník na baterie) od fotovoltaiky je v komoře v suterénu. V r. 2019 byl dán nový kotel na tuhá paliva se zásobníkem - plný automat (na uhlí a pelety) - 5. emisní třída a v r. 2021 byla v přízemí instalována nová kuchyňská linka s novými spotřebiči, v přízemí nové dveře a podlahy. V přízemí a podkroví byla plánována rekonstrukce koupelen, ale započaté práce zůstaly nedokončené.
Před domem je terén částečně zpevněný, upravený na parkování, vjezd na pozemek je bránou na el. pohon, vzadu za domem je zahrada. Pozemek i dům je dobře udržovaný.
Dům je napojený na všechny inženýrské sítě, přívod plynu na pozemek ne do domu, odpad je svedený do kanalizace, dům je napojený na vodovodní přípojku a v domě v suterénu je ještě studna s užitkovou vodou (čerpadlem), kdy voda je vyvedena i před dům a za dům (na zalévání, mytí aut apod.). RD je napojený na slabý i silný motorový proud, dále solární panely vyrábějí vlastní elektřinu (zásobník na 4.2 kw). Vytápění domu je ústřední na tuhá paliva, ohřev TV el. bojlerem.
Číslo zakázky: 020-NP06977
Město: Vendolí
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 195 m2
Plocha pozemku: 852 m2
Zastavěná plocha: 852 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Hana Roušarová

Roušarová Hana


 
Tel. na makléře:
+420 606 579 406

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.