Prodej domu, 240 m2, Vraný

4 450 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 240 m2, Vraný

Dovolujeme si vám nabídnout zajímavý rodinný dům v Obci Horní Kamenice, část obce Vraný, na hranici Středočeského kraje.

Vzhledem k tomu, že dům má číslo popisné „1“, lze očekávat, že i celá stavba bude mít nádech historie. Také první zmínka o obci je z roku 1266. Nabízená část, kde jistě kdysi žila velká rodina statkáře, je vyjmuta z velikého hospodářského celku a je nabízen celkový pozemek 1.050m2. Přesná výměra bude dána geodetem, ale hranice jsou dost jednoznačně dány vyklizením, upravením a ohraničením zahrady.

Vlastní dům je v částečné, ale dost zásadní, rekonstrukci. Samozřejmostí jsou nové rozvody elektřiny, vody (užitková z vlastního zdroje) a odpady (do jímky). Obec Vraný má, pro část Horní Kamenice, projekt na obecní vodovod a kanalizaci a realizace je přislíbena v horizontu 2 let. K okamžitému užívání je v přízemí velká kuchyně, velký obývací pokoj, ložnice, pracovna a poměrně velká koupelna s WC, kde je vana, sprchový kout, toaletka s umývadlem, úklidová komora a ještě je zde místo na pračku se sušičkou. V patře je k okamžitému užívání druhá ložnice a dětský pokoj.

Ohřev vody je řešen bojlerem, vytápění domu tepelným čerpadlem. Pro příjemný pocit domácí pohody je do topného systému včleněna topná krbová vložka. Není obložena, takže zde je velký prostor pro vlastní představivost a vkus. Okna jsou v celém domě samozřejmě nově osazená, plastová. Střecha je kompletně nová.

Zde, v tuto chvíli, nemůžeme a také nechceme zastírat, že zde jsou ještě jisté dílčí nedodělky. Dospárování obkladaček v koupelně, někde domalování okenních výklenků, zaklopení stropů v chodbě sádrokartonem…apod. Další možnosti jsou zejména v patře, kde je možno, po rekonstrukci získat další dva pokoje, cca 60m2. Také musíme počítat s tím, že výhled východním směrem (zvláště z patra) bude i výhled na zemědělské hospodářství souseda.

Pro další informace kontaktujte makléře.
Číslo zakázky: 023-NP06898
Město: Vraný
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 240 m2
Plocha pozemku: 1050 m2
Zastavěná plocha: 476 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: V rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Beneš

Beneš Zdeněk


 
Tel. na makléře:
+420 725 293 136

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.