Prodej domu, 142 m2, Vysoký Újezd

13 900 000 czk / za nemovitost
Možnost převzetí hypotéčního financování u ČSOB/HB cca 2 500 000,- Kč s úrokovou sazbou 1,99%, splátka 9 913,- Kč a fixací do 20.09.2027, částka 4 200 000,- Kč s úrokovou sazbou 2,19%, splátka 16 582,- Kč a fixace do 23.05.2028!!!!

Prodej rodinného domu, 142 m2, Vysoký Újezd

Exkluzivní nabídka moderní úsporné pasivní dřevostavby rodinného domu, která je situována do dynamicky se rozvíjející oblasti Vysokého Újezda, kde vedle základní občanské vybavenosti, najdete také kvalitní gastronomii a hlavně špičkové 18 ti jamkové hřiště Golf Resort Albatross, jehož design navrhl známý golfový architekt Keith Preston.
V rámci financování koupě máte jedinečnou možnost využít převzetí hypotéčního financování u Hypotéční banky, a.s. s tím, že aktuálně je k dispozici částka cca 2 500 000,- Kč s úrokovou sazbou 1,99%, splátka 9 913,- Kč a fixací do 20.09.2027, dále částka cca 4 200 000,- Kč s úrokovou sazbou 2,19%, splátka 16 582,- Kč a fixace do 23.05.2028!!!!
Dům disponuje dvěma podlažími a podkrovím, které lze využít jako další úložný prostor.
V přízemí je k dispozici obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, pracovna, technická místnost, koupelna se sprchovým koutem a závěsnou toaletou, chodba, zádveří s bezpečnostními vstupními dveřmi a garáž s vjezdovými vraty na dálkové ovládání.
Patro domu nabízí master ložnici s šatnou, dva dětské pokoje, pracovnu, koupelnu s vanou a závěsnou toaletou.
Podlaží jsou propojena samonosným schodištěm z masivu.
V obytných místnostech a chodbách je položena kvalitní vinylová podlaha s dekorem dubu, v koupelnách, technické místnosti a zádveří je keramická dlažba. Koupelny jsou obloženy velkoformátovými obklady, které spolu s moderní sanitární keramikou, koupelnovým nábytkem a kvalitními vodovodními bateriemi Hansgrohe tvoří linie současných trendů bydlení.
Kuchyňská linka ve vysokém lesku je kompletně vybavena úspornými vestavěnými spotřebiči Electrolux a osazena dřezem Franke s multifunkční vodovodní baterií.
Vytápění je řešeno elektrickými topnými panely v podlahách, která Vám garantuje dlouhou bezúdržbovou životnost a úsporný provoz, navíc s možností přesného nastavení teploty v každé místnosti. Samozřejmostí jsou také okna s izolačním trojsklem.
Kvalitní klima uvnitř domu garantuje kvalitní rekuperace. Dešťová jímka umožňuje využití zadržené vody pro splachování v domě. Připojení k internetu s těmi nejnáročnějšími požadavky umožní optický kabel. Pokud se v budoucnu rozhodnete instalovat fotovoltaiku, je již připravena kabeláž a nebude nutné dělat zásah do stávající stavby domu.
Dům je kompletně dokončen a zkolaudován, byly provedeny základní terénní úpravy pozemku. Zbývá dokončit založení zahrady a oplocení.
Lokalita je obklopena krásnou přírodou, která Vám umožní realizovat nespočet volnočasových aktivit. Výborná dopravní obslužnost, zejména nedaleké napojení na dálnici D5 Vám umožní bezproblémové spojení s metropolí (Zličín do 18 min, Václavské nám. do 30 min.), rovněž je oblíbené železniční spojení ze zastávky Nučice, cca 10 min od domu s následným dojezdem Praha Smíchov 25 min.
Pokud hledáte opravdu kvalitní investici do budoucího bydlení, neváhejte mě kontaktovat a rezervujte si termín osobní prohlídky.
Děkuji a těším se na Vás. :-)
Číslo zakázky: 205-NP09417
Město: Vysoký Újezd
Ulice: Rochlova
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 142 m2
Plocha pozemku: 1054 m2
Zastavěná plocha: 97 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vlastimil Raška

Raška Vlastimil


 
Tel. na makléře:
+420 733 691 145

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.