Prodej domu, 204 m2, Zruč nad Sázavou

7 900 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 204 m2, Zruč nad Sázavou

Dům ke kompletní rekonstrukci s rovinatým pozemkem o výměře 3.151m² se nachází v malebném městě Zruč nad Sázavou, s dojezdem z Prahy do 40 min po dálnici D1, exit 56 Soutice/Trhový Štěpánov.

Třípodlažní cihlový dům se nachází zhruba uprostřed rozlehlého pozemku. Každé podlaží nabízí užitnou plochu 68 m2. V 1. NP jsou dvě průchozí místnosti, dále pak kuchyň, koupelna, wc, chodba, schody do sklepa, schody do podkroví. Dům je plně podsklepený, v 1. PP se nachází garáž, kotelna a skladovací prostory. Ve 2. NP je prostor vhodný k vybudování dalších obytných místností. Díky velké rozloze pozemku a vysoké zastavitelnosti je možné pozemek rozdělit až na tři stavební pozemky.

Pozemek je v územním plánu obce vedený jako plocha individuelního bydlení a lze jej využít pro bydlení v rodinných domech přízemních, maximálně jedno podlaží podzemní a dvě nadzemní podlaží s podkrovím. Koeficient zastavění pozemku včetně zpevněných ploch je maximálně 0,4 (tj. 40 % plochy pozemku). Pozemek je zasíťovaný - elektřina i voda jsou zavedené do domu, plyn a kanalizace na hranici pozemku. Na pozemku je vlastní kopaná studna. Za domem je umístěna jímka.

Pozemek se nachází v klidné a velmi lukrativní oblasti s okouzlujícím výhledem na Zručský zámek. Ve městě je plná občanská vybavenost. Je zde škola, několik školek, multisportovní areál a velké dětské hřiště s dopravním hřištěm a kuličkovou dráhou, tenisové kurty, restaurace, kavárny, Tesco, Penny, malé obchůdky, pošta, kadeřnictví a další služby.
Zruč nad Sázavou je vyhledávaným turistickým cílem. Dominantou města je nádherný pseudogotický zámek s rozlehlým udržovaným parkem, jezírkem a vodotryskem. Městem protéká řeka Sázava, paralelně s ní vede historická železniční trať, po které jezdí Posázavský pacifik. Podél řeky vede také krásná cyklostezka/inline dráha. V okolí města jsou hluboké lesy a několik rybníků. V blízkosti obce (10 km) se také nachází jedno z nejmodernějších golfových hřišť ve střední Evropě - Panorama Golf Resort Kácov.

Dům je možné hradit hypotékou - s vyřízením výhodné sazby Vám také ráda pomohu.

V případě zájmu o více informací či prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 205-NP09172
Město: Zruč nad Sázavou
Ulice: Pod Březíčkem
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 204 m2
Plocha pozemku: 3151 m2
Zastavěná plocha: 95 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Šárka Sabová

Sabová Šárka


 
Tel. na makléře:
+420 776 636 121

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.