Pronájem domu, 168 m2, Mariánské Lázně

25 000 czk / za měsíc

Pronájem rodinného domu, 168 m2, Mariánské Lázně

Pronájem rodinného domu v Mariánských Lázních-Úšovice. Hledáte nadstandardní bydlení. Toužíte po větším prostoru, klidné lokalitě řadových domů a přitom si užívat dostupnosti nejen centra města, ale i blízkost nákupního centra, škol, parků a sportovišť. Taková je lokalita Panských Polí a ulice Na Výsluní, kde se dům nachází.
K dispozici Vám bude nemovitost z 80-tých let, kterou majitel s potřebným umem a pečlivostí opravil, provedl rekonstrukci a nově zařídil kvalitní kuchyní, dvěma koupelnami, toaletami, podlahami, el. rozvody atd. Dům je zateplen, s novými plastovými okny. Součástí domu je garáž s novými vraty a upraveným vnitřkem pro Vašeho mazlíka. V garáži se nachází elektro kotel a bojler, kterým je nemovitost vytápěna. Další prostor pro parkování je před garáží, popřípadě v příjezdové ulici.
Samotný dům je patrový, nepodsklepený s plochou střechou. Při vstupu do domu Vás čeká po levé ruce návštěvní místnost, která však může sloužit i k jiným účelům (např. pracovna). Dále chodbou dojdete do prostorné haly s velkými okny přes celou stěnu. Za zmínku určitě stojí otevřený krb pro zpestření života nebo jako dodatečný zdroj tepla. Z obývacího pokoje je vstup do kuchyně, z které se dá vyjít francouzským oknem na malou terasu a dále na hezky upravenou zahradu s dostatkem soukromí. V přízemí se nachází také vstup do koupelny se sprchou a toaletou.
Z haly se dále dostanete po hezkém dřevěném schodišti do patra, kde kromě WC a toalety najdete tři menší pokoje s výhledem do zahrady a dva větší s pohledem na předzahrádku a příjezdovou ulici. Všech pět pokojů je bez zařízení a čekají jen na Váš impuls. Musím ještě vyzdvihnout velkou lodžii na kterou je přístup z největšího pokoje v patře. Dále připojený internet, který si stačí aktivovat a můžete začít kvalitně bydlet.
Majitel vkusně připravil dům pro nájemníky a myslel na to, aby se jim zde dobře žilo. Na druhou stranou očekáváme, že budoucí nájemník se bude o dům starat s náležitou pečlivostí a úctou. Takto pěkný, čistý a kvalitní dům Vám budu rád prezentovat. Před prohlídkou doporučuji projít si nemovitost formou virtuální prohlídky přes aplikací Matterport, kterou najdete u fotek pod symbolem 360.
Prohlídky budeme provádět v předem domluvených termínech a po předchozí konzultaci. Při výběru nájemce bude brán zřetel na jeho finanční zázemí (pracovní poměr, pravidelné příjmy, bez záznamu v registrech). Kvalitní nemovitost si zaslouží kvalitního nájemce a pokud si myslíte, že jste to vy, neváhejte mě kontaktovat. Sdělím Vám další informace k nemovitosti a domluvíme termín prohlídky.
Před zadáním do inzerce nebyl doložen PENB, proto je v souladu se zákonem zařazen do energetické třídy G.

Náklady na bydlení:
Měsíční nájemné 25.000 Kč
Záloha na vodné, stočné 500 Kč / osobu
Záloha na elektřinu – odběr si přepisuje nájemce na sebe
Internet – může si aktivovat přihlášením na sebe
Jistina je stanovena na trojnásobek měsíčního nájemného
Zprostředkovatelský poplatek RK ve výši 1 měsíčního nájmu + DPH
Číslo zakázky: 270-NP00245
Město: Mariánské Lázně
Ulice: Na Výsluní
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 168 m2
Plocha pozemku: 393 m2
Zastavěná plocha: 220 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Viktor Klein

Klein Viktor


 
Tel. na makléře:
+420 775 556 690

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.