Prodej restaurace, 300 m2, Boží Dar

16 999 000 czk / za nemovitost

Prodej penzionu, 300 m2, Boží Dar

SLEVA z ceny!!! Toužíte podnikat na horách? Provozovat restauraci a penzion? Nebo jen chcete nemovitosti pro vlastní rekreaci? Pak tu mám pro vás nabídku na prodej legendární budovu při vjezdu na Boží Dar. Restaurace a penzion Špičák je na prodej!!! Kdo by si nepamatoval na tuto stavbu u začátku stezky k Božídarským rašeliništím s výhledem na pláně a Božídarský Špičák 1116 m.n.m. Zde našlo azyl mnoho cyklistů, kteří přijeli do nejvýše položené obce v Čechách 1020 m. Toto rekreační centrum zaměřené nejen na zimní sporty a letní turistiku láká stále více lidí lačnících po horách. Vždyť lyžařská střediska Klínovec a Plešivec jsou už pojmy pro vyznavače nejen zimních sportů. Chytněte šanci za pačesy a přijměte pozvání k prezentaci této lukrativní nemovitosti. Od r. 2008 zde probíhala rekonstrukce stavby. Byla vyměněna elektřina, topení nahrazeno za plynové s částečně podlahovým vytápěním a radiátory. Došlo k připojení na kanalizaci i k vodovodní síti. Byla výměna okna, zateplila se půdy i plášť budovy. Opravily pokoje, ale hlavně, budova má svou historii.
V přízemí najdete restauraci, kuchyni, sociální zázemí, ale i pokoj pro personál. Kotelnu, sklad i sklep. V patře se nacházejí tři pokoje pro hosty, z toho dva se sociálkou. Dále byt 2KK majitelky objektu. Půdu je možnost využít pro další rozšíření bytové plochy přibližně o dalších 10x12m.
K objektu si majitelka od obce pronajímá část pozemku pro letní terasu, která je hojně využívaná hosty.
Pokud jsem Vás touto nabídkou zaujal, neváhejte si rezervovat čas prohlídky. Rád Vás nemovitostí provedu a sdělím další informace.
Číslo zakázky: 270-NP00181
Město: Boží Dar
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 300 m2
Plocha pozemku: 172 m2
Zastavěná plocha: 172 m2
Typ nemovitosti: Hotely, penziony a restaurace
Typ zařízení: Penzion
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - plynové
Doprava: Dálnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Pošta
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Viktor Klein

Klein Viktor


 
Tel. na makléře:
+420 775 556 690

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.