Prodej restaurace, 376 m2, Pardubice

12 999 000 czk / za nemovitost
vč. provize a právních služeb

Prodej restaurace, 376 m2, Pardubice

Cena nemovitosti k jednání.
Milujete architekturu a prostředí slunné Itálie? Pokud ano, můžete si ho užívat celoročně přímo v Pardubicích v pravém italském domě, jakoby přeneseném z malebného Toskánska. Není divu, když tvůrcem je rodilý Ital, který nechal dům postavit od základů k obrazu svému.

K Itálii patří skvělá pizza a přízemí domu je zasvěceno této pochoutce. V patře se nachází bytová jednotka 3+1 a unikátní rozlehlé terasy.
Přízemí domu je nyní využíváno jako italská restaurace a pizzerie s barem. Klasická pec na pizzu je jedna uvnitř a druhá u venkovní zahrádky ve dvoře. Restaurační kuchyně má další plné vybavení pro přípravu jiných typů jídel. Kapacita míst k sezení je cca 50 uvnitř a dalších 60 na zastřešených terasách.

Majitelé nabízí možnost předání celého „tajemství“ přípravy pravé italské pizzy včetně plného praktického zaškolení. Pizzerie má velmi dobrou pověst v Pardubicích a okolí a její pizza byla několikrát vyhlášena jako nejlepší. Můžete tak získat zavedený gastronomický provoz a mít tak usnadněné vlastní podnikání.
Jedinečností tohoto restaurantu jsou venkovní zastřešené terasy, kterými protéká zurčící potůček cirkulující vody. Je to ideální místo pro oběd, večeři nebo posezení u dobrého vína.

Přízemí domu může být upraveno na jiný typ podnikání – prodejnu, kanceláře, lékařskou ordinaci nebo provozovnu služeb (kosmetika, kadeřnictví, atd.). Nebo ho lze přestavět na jeden velký byt nebo dva menší. Stávající podlahová plocha je 159 m2.

V 1. patře je umístěn byt se třemi pokoji, kuchyní s jídelnou a dvěma koupelnami. Jeho plocha je 91 m2. Dům byl postaven jako novostavba v roce 1995 s použitím moderních technologií a materiálů. Elektrické rozvody jsou v mědi, střešní konstrukce je z betonových prefabrikátů, zateplení stropů je polystyrénem. Stavba je udržovaná a v dobrém technickém stavu.
Nemovitost je v obchodním majetku společnosti a může být prodána také jako součást celé společnosti s.r.o.

Výhodné financování Vám pomůžeme v případě zájmu zajistit.

Domluvte si u mne prohlídku a rád Vás tímto unikátním domem provedu.
Číslo zakázky: 020-NP06466
Město: Pardubice
Ulice: Raisova
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 376 m2
Plocha pozemku: 307 m2
Zastavěná plocha: 235 m2
Typ nemovitosti: Hotely, penziony a restaurace
Typ zařízení: Restaurace
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martin Kovář

Kovář Martin


 
Tel. na makléře:
+420 722 608 606

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.