Prodej komerčního objektu, 649 m2, Chuderov

18 700 000 czk / za nemovitost

Prodej obchodního prostoru, 282 m2, Chuderov

Hledáte prostorné a originálně upravené prostory pro Vaši firmu, které jsou na dosah městu s jeho občanskou vybaveností? Tento komplex v Chuderově, umístěný v malebné obci v okrese Ústí nad Labem, může být právě tím, co potřebujete.

Objekt nabízí 310 m² užitné plochy na rozlehlém pozemku o výměře 1884 m², z toho 649 m² zastavěná plocha. Pozemek je doplněn o velkolepou zahradu o výměře 1235 m² ve stylu Asie, která může sloužit jako klidné zázemí pro odpočinek zaměstnanců nebo pro firemní akce.

Budova je rozdělena na dvě nadzemní podlaží, v prvním z nich se nachází dvě oddělené jednotky. První jednotka 3+kk (70 m2) s vlastním vchodem je aktuálně pronajímána a může sloužit jako samostatná kancelář nebo pronájem může pokračovat podle přání nového majitele. Druhá jednotka na prvním podlaží zahrnuje kanceláře, zasedací místnost a sociální zázemí. Druhé podlaží nabízí další kancelářské prostory a technickou místnost.

Zahrada představuje nádhernou kolekci okrasných a ovocných dřevin v harmonickém vzhledu duchu japonských zahrad, ideální pro relaxaci zaměstnanců nebo jako reprezentativní prostor pro setkání s klienty.

Vjezd na oplocený pozemek je z hlavní komunikace přes elektricky ovládanou bránu, což zvyšuje bezpečnost a soukromí. Na pozemku je až 5 parkovacích stání, včetně možnosti dobíjení elektromobilů.

Technické parametry objektu zdůrazňují jeho vysokou kvalitu a pohodlné užívání. Objekt má zateplenou sedlovou střechu s izolací, plastová okna, betonové základy a cihlové obvodové stěny. Vytápění a ohřev vody zajišťuje lokální plynový kotel značky Buderus. Dům je vybaven vlastní čističkou odpadních vod a napojen na veškeré inženýrské sítě. Celkové měsíční náklady na provoz činí 12.500 Kč.

Pokud hledáte prostorné obchodní prostory kombinující krásu a funkčnost s výbornou lokalitou, neváhejte se na mě obrátit. Jsem zde pro Vás, abych odpověděl na jakékoli Vaše otázky a domluvil se s Vámi na termínu prohlídky.
Číslo zakázky: 024-NP06545
Město: Chuderov
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 649 m2
Zastavěná plocha: 649 m2
Plocha zahrady: 1235 m2
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh prostor: Obchodní
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Lokální - plynové
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Plyn: Individuální
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Chloupek

Chloupek Radek


 
Tel. na makléře:
+420 736 442 088

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.