Prodej komerčního objektu, 2375 m2, Lesná

22 000 000 czk / za nemovitost

Prodej skladovacího prostoru, 2120 m2, Lesná

Představuji vám k prodeji výrobní a skladovací haly v Lesné u Znojma, asi 12 minut jízdy od Znojma směr Vranov nad Dyjí.
Hraniční přechod do Rakouska Hatě pro nákladní automobily je vzdálen 25 kilometrů, přechody pro pěší a cyklisty jsou v Národním parku Podyjí a pro osobní automobily v Riegersburgu a v Retzu.

První část areálu, která je nabízena k prodeji a nachází se zde nachází výrobní hala č.2 (583 m2), ocelokolna č.1 (535 m2), tato je z 1/3 vyzděná, 2 sušárny o celkové kapacitě 200 m3 (lze využít také jako chladící boxy) a rozestavěná správní budova na ploše 211 m2, není kompletně vyklizen, nacházejí se zde ještě některé výrobní stroje.

Druhá část areálu k prodeji jsou dvě propojené skladové haly č. 3 a č.4 s pozemkem o velikosti 2894 m2, z toho zastavěná plocha hal je 941 m2. Výška hal je 4,2 m. Součástí hal č.3 a č.4 je zděná, zateplená kancelář.

Nemovitosti jsou vhodné k výrobě nebo skladování. Jedná se o nepodsklepenou, zděnou stavbu s izolovanou sedlovou střechou, pokrytou plechem. Parkování je možné na přilehlém pozemku (manipulační plocha).

Pozemky jsou přístupné z veřejné, asfaltové komunikace.

Haly mají přívod elektřiny a vody.

Přívod plynu se nachází na hranici pozemku.

Základ hal je betonový, je odizolovaná, betonová podlaha, zděná konstrukce a zateplená sedlová střecha s dřevěným podbitím, pokrytá plechem.

Haly byly postaveny v roce 1995.

Součástí prodeje je pozemek parcelní číslo 403/6 o výměře 15.879 m2, na kterém se nachází vysoké napětí 22 KV s možností realizace FVE.

Nemovitost se nabízí k prodeji jako celek, v případě více zájemců je možné prodat jednotlivé haly s pozemky samostatně, v tomto případě však bude potřeba na vlastních pozemcích dořešit případnou přístupovou komunikaci, elektřinu a vytápění.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nemovitost stejně jako mě?!

Zavolejte mi 777 055 375 !

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny !
www.maklerzestatlu.cz
Číslo zakázky: 268-NP01310
Město: Lesná
Celková plocha: 2375 m2
Zastavěná plocha: 2375 m2
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh prostor: Skladovací
Druh objektu: Montovaná
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano
Parkování: 35
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Lokální - plynové, Lokální - tuhá paliva
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Septik
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Roman Havlíček

Havlíček Roman


 
Tel. na makléře:
+420 777 055 375

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.