Prodej komerčního objektu, 387 m2, Peruc

2 500 000 czk / za nemovitost

Prodej komerčního objektu, 625 m2, Peruc

Dobrý den, jste investor a hledáte zajímavou příležitost? Nabízíme k prodeji dva domy v klidné vesnici Černochov, části městyse Peruc.

Oba domy jsou nyní před rekonstrukcí, což otevírá širokou škálu možností pro jejich využití. Můžete je využít jako vicegenerační bydlení, kde každá generace bude mít své soukromí, nebo je můžete přestavět na bytové jednotky a komerční prostory. Tyto prostory je možné dále adaptovat na kanceláře, dílny nebo provozovny pro různé podnikatelské aktivity.

Tato nemovitost představuje skvělou investiční příležitost. V okolí je vysoká poptávka po nájemním bydlení, což zajišťuje pravidelný příjem z pronájmu. Díky výhodné poloze a potenciálu pro další rozvoj se jedná o investici se zajímavou návratností.

Nemovitosti mají v součtu zhruba 387m² užitné plochy a plocha pozemku je zhruba 625m². Ve větším objektu započala rekonstrukce, užitná plocha se stává z zhruba 287m² s možností půdní výstavby pro např., další bytové jednotky a menší objekt se stává zhruba z 100m² užitné plochy. Přístup k nemovitosti je zajištěn po asfaltové vozovce s dostatečným parkovacím prostorem. Elektřina je k dispozici jak ve standardním napětí 230 V, tak i ve vyšším napětí 380 V. Zahrada, kterou oba domy sdílí, je ideální pro odpočinek a relaxaci. Je to skvělé místo pro setkávání s rodinou a přáteli. Okolí je klidné a tiché, což zaručuje pohodové bydlení.

Ve vesnici nalezneme dětské a fotbalové hřiště, koupaliště, knihovnu a kostel s unikátními freskami sv. Václava z 14. století. Díky malé hustotě obyvatel je v vesnici opravdový klid a díky své poloze je zde možnost mnoha procházek po okolí. Černochov je vzdálen od městysu Peruc zhruba 5 km. V městysu nalezneme veškerou občanskou vybavenost, vlakové a autobusové spojení, síť obchodů, knihovnu, školu, školku, mnoho hřišť, poštu, lékaře aj. Z Černochova jsme v Praze automobilem za zhruba 40 minut.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 023-NP07779
Město: Peruc
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 387 m2
Zastavěná plocha: 210 m2
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh prostor: Jiné
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Parkování: 2
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Helena Pinďáková

Pinďáková Helena


 
Tel. na makléře:
+420 775 726 552

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.