Prodej komerčního prostoru, 740 m2, Nová Pec

29 900 000 czk / za nemovitost

Prodej penzionu, 740 m2, Nová Pec

Exkluzivně nabízím ke koupi penzion s restaurací (penzion Alma), který se nachází v CHKO Šumava v obci Nová Pec, na křižovatce komunikace III. tř. Želnava – Zvonková a místních komunikací směr Plešné a Stožec tzv. Vltavská cesta.
Budova je vystavěná kolem roku 1920 je částečně podsklepená, v roce 2004 byla dokončena rekonstrukce a přístavba do současné podoby. Základy jsou zčásti kamenné, zčásti betonové, svislé konstrukce z cihlového zdiva, severní stěna domu je zateplená, ostatní obvodové zdivo je o tl. 60 cm z pálených cihel, strop pod půdou je zateplený, stropy v budově jsou dřevěné, trámové. Podlahy jsou v obytných místnostech plovoucí – dřevěné lamely, v ostatních místnostech je podlahovou krytinou keramická dlažba. Dveře v místnostech jsou dřevěné, stejně jako okna s izolačním dvojsklem. Vnitřní omítky jsou štukové s dřevěným obkladem. Střecha je sedlová s krytinou betonová taška Bramac, okapy jsou měděné.
V přízemí se nachází vestibul, restaurace s jídelnou pro 60 hostů, toalety pro hosty restaurace, kuchyně se zázemím, dva sklady, úklidová místnost, vstupní veranda, rampa pro bezbariérový přístup, kotelna, technická místnost, sušárna, sociální zařízení a šatna pro personál, vstup do sklepa. V přízemí je umístěn i bezbariérový pokoj s bezbariérovým hygienickým příslušenstvím. Dále jsou zde umístěny dvě garáže s podlahou z betonové mazaniny. Podlahová plocha 307 m2.
V patře se nachází celkem 11 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, úklidová komora a dva apartmány s balkony. Podlahová plocha 314 m2.
V podkroví jsou kromě dvou apartmánů další dva čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Podlahová plocha činí 119 m2.
V budově je tedy celkem 14 pokojů a dva apartmány, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprcha), ubytovací kapacita 48 osob.
Vytápění domu je zajištěno ústředním topením, kotlem na tuhá paliva Viadrus Hercules U 26, ohřev vody zajišťují 4 el. ohřívače o objemu 500 litrů, kanalizace veřejná, obecní vodovod. elektřina 220V, 380V.
Na přilehlém pozemku o ploše 1 172 m2 je možnost pro parkování 20 aut, dlážděná terasa pro venkovní posezení pro 60 hostů, kiosek 6x4m za domem, vlastní studna.
Penzion s restaurací poskytuje celoroční využití pro všechny věkové kategorie, vzhledem ke své poloze je ideálně přístupný, viditelný a představuje tak velmi zajímavou podnikatelskou příležitost. V bezprostřední blízkosti se nachází pláž u Lipenské přehrady, cyklostezky, běžecké trasy, dostupnost skiareálu Hochficht 40 minut. V okolí se nacházejí atraktivní cíle pro turistiku například Schwarzenberský plavební kanál, Plešné jezero, Medvědí stezka.
Velmi dobrá dopravní dostupnost autem, autobusem i vlakem.
Pro bližší informace kontaktujte makléře. Možnost zajištění financování prostřednictvím RX Finance.
Číslo zakázky: 061-NP02422
Město: Nová Pec
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 740 m2
Plocha pozemku: 1056 m2
Zastavěná plocha: 400 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Typ zařízení: Hotel
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Topení: Ústřední - tuhá paliva
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody, Studna
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Pošta
Balkón: Ano
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jiří Taraba

Taraba Jiří


 
Tel. na makléře:
+420 731 689 000

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.