Prodej komerčního prostoru, 560 m2, Přimda

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej hotelu, 560 m2, Přimda

Exklusivní prodej rodinného hotelu v provozu Starý Mlýn v krásném prostředí Českého lesa, 4 km od města Přimda v okrese Tachov v Plzeňském kraji 400 m od dálnice D5. Hotel nabízí kapacitu 22 lůžek v 7 pokojích a jeden zahradní apartmán. Vše s vyhlášenou domácí kuchyní s bylinkami přímo ze zahrady, s barem v anglickém stylu, s letní terasou s 20 místy k sezení, s restaurací s 20 místy, se salónkem s kapacitou 40-60 míst, s pracovnou, s bytem 2kk (viz plánek), s vinotékou, s udírnou, se zahradou 704 m2, s parkovištěm s devíti parkovacími místy + sedmi na pozemku za domem pro auta i autobusy, s WC pro zákazníky, se zázemím pro kuchyň a hotel (sklad potravin, sklad ložního prádla, prádelnou a technickou místností), vše na pozemku 3 073 m2. V zimních měsích je toto místo rájem pro běžkaře. Součástí prodeje domu/hotelu je i jeho veškeré vybavení a zařízení.

Dostupnost:
Hotel je 400 m od dálnice D5 (Regensburg - Praha), Exitu č. 136 - Přimda v obci Mlýnec pod Přimdou č. 9. Hotel je v krásném prostředí přírody Českého lesa, 15 minut/12 km od německé hranice WAIDHAUS - BAB A6/E5 a hraničního přechodu Rozvadov. Hotel je 3,7 km/5minut od paintballového hřiště Gotchaspielfeld, kde se několikrát v roce pořádají paintballové turnaje, více na dotaz. Na objektu neváznou žádné dluhy ani zástava, možno financovat hypotékou. Objekt je možné používat i jako dům či jiné zařízení.

Historie
V roce 1901 byl objekt postaven jako vodní mlýn provozovaný až do roku 1945. V roce 2004 byl mlýn koupen současnými majiteli, kteří provedli od základu kompletní rekonstrukci budovy tak, aby byly zachovány původní zdi mlýna. V roce 2010 byl objekt zkolaudován a otevřen veřejnosti jako Hotel Starý mlýn, kterým je až do současnosti.

Technické vybavení objektu
Objekt je postaven z cihel a byly ponechány původní kamenné zdi mlýna. V objektu jsou 3 komíny, 2 x krb, voda vlastní z vrtané studny H 30 m o průměru 220 mm s čerpadlem 5 m ode dna studny. V objektu je ČOP, vlastní elektrická centrála (Trakční baterie - záložní zdroj při výpadku proudu), hromosvod, vlastní kotel na tuhá paliva-pelety se zásobníkem a sypačem (BenekovTerm), rozvody TV, internetu po objektu a v pokojích, rozvody EZS a vzduchotechniky. Každý pokoj má: TV, mini bar v lednici, sprchu, toaletu, trezor, postele, pracovní stůl a židle, křeslo atd. - viz fotky a virtuální tur. Salónek je vybaven data projektorem, plátnem, stoly a židlemi pro 40-60 míst dle rozmístění, koutem pro snídaně – viz fotky.
Kuchyň - je připojená na lokální plyn /Propan-butan lahve, plynový sporák, gril, konvektomaty, myčka, lednice a mrazáky - viz fotky.

Informace
Hotel s restaurací je stále v provozu a je provozován původními majiteli. Důvodem prodeje je pokročilý věk majitelů kteří nemají pokračovatele. Do hotelu jezdí mnoho let stálá klientela z Čech a ze zahraničí.
Další informace Vám rádi poskytneme osobně, e-mailem nebo telefonicky. Pokud Vás objekt zaujal, rádi Vám jej osobně ukážeme.
Číslo zakázky: 059-NP06759
Město: Přimda
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 560 m2
Plocha pozemku: 3073 m2
Zastavěná plocha: 1197 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Typ zařízení: Hotel
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: E
Garáž: Ne
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Plyn: Individuální
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Nikol Kiššová

Kiššová Nikol


 
Tel. na makléře:
+420 604 442 422

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.