Pronájem komerčního prostoru, 600 m2, Chodov

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Pronájem restaurace, 600 m2, Chodov

Přenechání prosperujícího restauračního zařízení je v dnešní době trefa do černého. Když už někdo končí, tak proto, že přecenil své síly a schopnosti. Finančně je na dně a rychle opouští potápějící se loď. Tady je však situace úplně jiná. Zaběhnuté a prosperující restaurační zařízení se 74 místy k sezení, salónkem pro 25 lidí, s terasou pro 30-40 lidí a dalšími prostory k využití skrývá ještě další potenciál růstu, který je i dnes plně využíván. Provoz byl zahájen v roce 2018 a v dnešní době majiteli přináší nadprůměrný obrat a tím pádem i zisk. Podrobnější informace poskytneme při osobním jednání.
Taková je SRDCOVKA KASS v Chodově u Karlových Varů. Vlajková loď značky Plzeňský prazdroj s výborně ošetřeným tankovým pivem je 3 roky po sobě držitelem prestižního ocenění "hvězdy sládků". Koncept restaurace byl vytvořen s cílem dopřát lidem to nejkvalitnější pivo, poctivé jídlo a srdečnou atmosféru. A protože ho současná majitelka a provozní v jedné osobě dělá opravdu srdcem, našla si v Chodově své srdcaře. Ti si dopřejí nejen kvalitní pivo, ale i jídlo z kuchyně. Dnes je menu rozváženo i díky spolupráci s "Jídlo pod nos" přímo pod nos.
V rámci spolupráce s městem je zajišťováno občerstvení na akcích města, jako jsou plesy a jiné akce. V rámci komunity srdcařů je úterý věnováno vědomostnímu kvízu. Dobrá zábava, kterou si štamgasti oblíbili udržuje a stále rozšiřuje svoji pevnou základnu stálých hostů.
Smlouva s pivovarem končí za 1,5 roku. Smlouva s městem, které patří nemovitost je desetiletá.
Pokud chcete provozovat hostinské zařízení a nechcete riskovat, jestli se Váš podnikatelský záměr povede, není nic jednoduššího než převzít SRDCOVKU KASS v Chodově u Karlových Varů.
V rámci převzetí si za odstupné pořídíte plně vybavenou kuchyň, zařízení a koncept restaurace. O ceně současného nájemného i požadované ceně odstupného Vás rád budu informovat písemně.
Číslo zakázky: 270-NP00261
Město: Chodov
Ulice: náměstí ČSM
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 600 m2
Plocha pozemku: 2142 m2
Zastavěná plocha: 2142 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Typ zařízení: Hotel
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Viktor Klein

Klein Viktor


 
Tel. na makléře:
+420 775 556 690

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.