Prodej pozemku, 645 m2, Arnoltice

690 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 645 m2, Arnoltice

Dovolte mi Vám představit jedinečný pozemek k prodeji - o výměře 645 m², se svažitým terénem, nacházející se v malebné obci Arnoltice v okrese Děčín, která je součástí Národního parku České Švýcarsko. Tento pozemek, který je momentálně nezasíťovaný (a bez studny), nabízí ideální příležitost pro stavbu rekreační chaty, přičemž musí respektovat územní plán, a zachovat tradiční ráz staveb v této oblasti. V zimních měsících je přístupová cesta pravidelně udržovaná, což z něj činí ideální místo pro celoroční odpočinek či rekreační využití.

Arnoltice se pyšní bohatou historií a společenskou infrastrukturou včetně pošty, mateřské školy, kostela, hřbitova, restaurace a obchodu. Díky své poloze v nadmořské výšce 343 metrů nabízí nejen dechberoucí výhledy na pískovcové skalní masivy, kaňony a jehličnaté lesy typické pro kraj Českosaského Švýcarska, ale také snadný přístup k přírodním krásám jako jsou Pravčická brána, Dolský mlýn, Růžová vyhlídka nad Kaňonem Labe a mnoho dalších.

Stavba vaší budoucí rekreační chaty zde nabídne nejen únik od každodenního shonu, ale také přímý kontakt s přírodou a možnost objevovat nedotčenou krásu Českého Švýcarska. S obcí, která je snadno dostupná díky pravidelné autobusové lince z Děčína, a s bohatou historií sahající až do roku 1352, představuje tento pozemek nejen výjimečnou investiční příležitost, ale i místo, kde můžete začít psát novou kapitolu vašeho života v harmonii s přírodou.

V případě jakýchkoli dotazů se na mě neváhejte obrátit - na vše Vám ráda odpovím, sdělím další informace, a můžeme se společně domluvit na termín návštěvy pozemku. Těším se na možnost přivítat vás v Arnolticích, kde se snoubí historie, kultura a přírodní krása v jedinečném celku.
Číslo zakázky: 024-NP06480
Město: Arnoltice
Celková plocha: 645 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Eliška Homolková

Homolková Eliška


 
Tel. na makléře:
+420 731 618 487

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.