Prodej pozemku, 1031 m2, Benešov

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro bydlení, 1031 m2, Benešov

Nově nabízíme kompletně zasíťovanou a rovinatou stavební parcelu o rozloze 1031 m² na okraji Benešova v ulici U Vodárny.

Pozemek je velmi prakticky umístěn a nachází se mezi již zastavenými pozemky se slepou příjezdovou cestou, což vám zaručí klid a odpočinek od běžného provozu ve městě. Jelikož se pozemek nachází v Benešově, bylo by zbytečné vypisovat o občanské vybavenosti, vše pro běžný život zde spatříte, ovšem pokud jste náročnější tak nemusíte mít obavy, na okraj Prahy se dostanete autem za pouhých 30 minut.

Parcela je navíc kompletně zasíťovaná (elektřina, plyn, kanalizace, městský vodovod, vrtaná studna, tel. přípojka) to vše vám umožňuje bezstarostné bydlení ve vámi postaveném domově.

Co si zde vlastně můžete postavit?

Dle územního plánu Benešova se jedná o plochu pro bydlení v rodinných domech, s maximální zastavitelností 35 %. Ovšem přípustné je i komerční využiti. Vše si můžete podrobněji přečíst na fotografii, kterou spatříte mezi ostatními foto. Tento pozemek vám má co nabídnout.

Pokud by vás zajímaly další informace, neváhejte se na nás obrátit. Pozemek je oplocený, ale i přes to je možná prohlídka kdykoliv po své ose. Po předchozí dohodě je možná prohlídka i s makléřem.
Číslo zakázky: 262-NP00362
Město: Benešov
Celková plocha: 1031 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vladyslav Andel

Andel Vladyslav


 
Tel. na makléře:
+420 773 004 202

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.