Prodej pozemku, 2078 m2, Beřovice

5 200 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 2078 m2, Beřovice

Nabízím k prodeji stavební pozemek o výměře 2078 m2 , který se nachází v obci Bakov u Beřovic, v okrese Kladno, nedaleko města Slaný.

Uvedený pozemek je rovinatý a má lichoběžníkový tvar. Momentálně je možné ho rozdělit na dva samostatné pozemky o stejné rozloze (1039 m2), na základě potvrzeného GP od katastrálního úřadu. Podle územního plánu je pozemek určen pro výstavbu 2 rodinných domů, kde je možné vybudovat až 2 samostatné jednotky.

Současný vlastník pozemku nabízí jako výhodu při nákupu kompletní inženýring v hodnotě 200.000 Kč pro každý dům, celkově tedy v hodnotě 400.000 Kč za oba rodinné domy.
Součástí je také kompletní projektová dokumentace pro stavební povolení, včetně veškerých potřebných náležitostí (PBŘ, radon, PENB, statika), která bude zájemcům poskytnuta zcela zdarma.
Napojení na vodu je plánováno na léto/podzim 2023 potvrzeným vyjádřením od ČEZU a písemným souhlasem obce Beřovice. Nynější vlastník se k tomuto kroku též zavazuje. Kanalizace v obci není momentálně dostupná, ale vydané povolení pro realizaci ČOV (čistírna odpadních vod) včetně kanalizace pro obec Beřovice, do které patří i Bakov. Realizace se předpokládá v roce 2023/2024. Do té doby by se odpadní voda řešila bezodtokovou jímkou s možností následného připojení pozemku na kanalizaci jako nádrže na dešťovou vodu. V případě zájmu je také možné, že současný vlastník zrealizuje ČOV sám.

Přístup k pozemku je přímo z hlavní komunikace procházející obcí. Bakov je menší obec s výbornou dopravní dostupní do větších obcí a měst. Nejbližší větší město je Slaný s kompletní občanskou vybaveností.

Pozemek je prodáván jako celek, ale je zde i možnost koupě pouze jedné poloviny.

Více informací k uvedeným pozemkům ráda sdělím. Neváhejte mě proto kontaktovat.

Budu se těšit na setkání.
Číslo zakázky: 020-NP07995
Město: Beřovice
Celková plocha: 2078 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt, Septik
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslava Vlková

Vlková Jaroslava


 
Tel. na makléře:
+420 720 758 840

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.