Prodej pozemku, 1072 m2, Blatno

2 190 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1072 m2, Blatno

Stavební pozemek na prodej se nachází v místní části obce Blatno, Bečov v Krušných horách. Pokud hledáte vhodné místo na stavbu rodinného či rekreačního domu v klidné lokalitě, víc v přírodě, přesto v nevelké vzdálenosti od města, pak by tato nabídka mohla být právě pro Vás. Již je vydáno stavební povolení, na jaře je tedy možné ihned započít se stavbou rodinného domu dle projektu, případně na základě vlastních preferencí požádat o změnu stavby před dokončením.
Pozemek má 1072 m2 a je situován v mírném jižním svahu, a to jako poslední stavební parcela. U paty pozemku je připravená voda a elektřina, odpad by měl být řešen jímkou. Kompletní projektová dokumentace ke stavbě domu je součástí prodeje a zahrnuje jednopodlažní rodinný dům o dispozici 3kk na zastavěné ploše 160 m2 a také samostatnou garáž s letní kuchyní na ploše 57m2.
Bečov spadá pod obec Blatno, která je vzdálená pouze 1 km. Zde najdete obecní úřad, restauraci a pořádají se zde různé kulturní akce. Veškerá občanská vybavenost je pak v Chomutově, kam dojedete do 15 minut.
Lokalita nabízí spoustu možností pro pěší turistiku i cyklistiku. Obec Bečov je na turistické trase a cyklotrasa z Bezručova údolí do Blatna a dál pak do Mezihoří, kde je vyžití zejména v zimě, díky 2 lyžařským vlekům a trasám pro běžkaře. Nedaleko je i vodní nádrž Kamenička.
V případě zájmu o více informací či prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 032-NP08328
Město: Blatno
Celková plocha: 1072 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zuzana Šílená

Šílená Zuzana


 
Tel. na makléře:
+420 730 540 025

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.