Prodej pozemku, 1500 m2, Blšany

2 452 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1500 m2, Blšany

Jedna z nejdražších komodit není zlato, ani diamanty ani nic jiného. Je jím čas. Čas plyne a ubírá nám všem stejným dílem. Čas si nekoupíte. Nelze si ho koupit. Můžete však získat čas navíc. A to tak, že některé věci necháte udělat druhé, některé věci přestanete řešit, některé lidi, kteří vás obírali o čas opustíte. Nabízím vám získat čas, který tak moc všichni potřebujeme a chceme na věci, které nás baví. Nabízím vám čas ve formě koupě pozemku pro výstavbu rodinného domu. Někdo jiný za vás již zařídil stavební povolení na dům, podle regulativu daného územního plánu. Také vám získal čas v podobě běžícího řízení pro zřízení vodovodní přípojky. Na vás je rozhodnutí, zda v obci Malá Černoc chcete žít a mít zde svůj domek.
Nabízím dva samostatné stavební pozemky s vydaným územním rozhodnutím a stavebním povolením na výstavbu dvou rodinných domů každý o celkové zastavěné ploše 170 m2. Výměra jednotlivých pozemků činí 1 500 m2. V místě je k dispozici vodovodní řád. Od poskytovatele SČVK a.s. je vydáno kladné vyjádření k možnosti napojení daného území dvěma vodovodními přípojkami. Elektřina je v místě v podobě antoníčku. Na investorovi je výběr způsobu odvodu odpadních vod a to jímka, septik nebo domácí ČOV, jelikož v místě tyto sítě k dispozici nejsou. K pozemku vede místní asfaltová silnice. Ke vzdálenějšímu pozemku od silnice je vyměřena příjezdová cesta. Vše již zaneseno na katastru nemovitostí.
Ale pokud máte hodně času na to hledat pozemek, vyřizovat povolení, čekat na vydání žádostí je to na vás. Jenomže tento čas vám bude někde jednou moc chybět.
Číslo zakázky: 239-NP01261
Město: Blšany
Celková plocha: 1500 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt, Septik, Jímka
Plyn: Individuální
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Aleš Čížek

Čížek Aleš


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 522

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.