Prodej pozemku, 10911 m2, Bohuňov

2 500 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 10911 m2, Bohuňov

Exkluzivně nabízím k prodeji rozsáhlý pozemek mírně svažitého terénu o celkové výměře 10911 m2 v obci Bohuňov, k.ú. Bohuňov nad Křetínkou.
Obec Bohuňov je malá obec ležící na hranicích Čech a Moravy v Pardubickém kraji v okrese Svitavy, je součástí přírodního parku Údolí Křetínky, zhruba 17 km jižně od Svitav a 10 km severozápadně od Letovic, žije zde cca 124 obyvatel.
Pozemky se nachází v klidném místě na západním kraji obce v návaznosti na výstavbu rodinných domů. Pozemky jsou vedené jako trvalý travní porost, v současné době jsou zatravněné. Část pozemku, zhruba o výměře 3650 m2, je dle platného ÚP, určena k zastavění - plocha smíšená obytná. Na pozemky určené k zastavění je přístup přímo ze státní asfaltové komunikace č. 365.
Přímo na pozemky nejsou v současné době dotaženy inženýrské sítě, ale elektřina je přímo na hranici pozemku a vodovodní přípojka s plynovou přípojkou jsou v dosahu u hranice pozemku. Kanalizace v obci není.
V obci Bohuňov je jen základní občanská vybavenost, je zde Obecní úřad, dětské hřiště a místní obchod.
Doporučuji všem, kteří shání větší pozemek k bydlení na krásném a klidném místě. Pozemky nejsou zatíženy žádnými omezeními.
Nedaleká cca 10 km vzdálená Vodní nádrž Letovice na říčce Křetínce (přehrada) je využívána pro rekreaci, rybolov a vodní sporty. Další vodní nádrž Vír je vzdálená asi 20 km. Směrem na sever cca 6 km od obce je Hrad Svojanov.
Okolí Bohuňova tvoří krásná příroda, přírodní parky, Bohuňovský vodopád, vyhledávaným místem turistů a horolezců jsou „bohuňovské" skály, nacházející se po obou stranách silnice ve směru na Poličku. V okolí jsou také cyklistické trasy.
Číslo zakázky: 020-NP08256
Město: Bohuňov
Celková plocha: 10911 m2
Zastavěná plocha: 3650 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Hana Roušarová

Roušarová Hana


 
Tel. na makléře:
+420 606 579 406

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.