Prodej pozemku, 1143 m2, Bořetice

3 190 000 czk / za nemovitost
včetně poplatků, provize RK a právního servisu

Prodej pozemku pro bydlení, 1143 m2, Bořetice

V přímém zastoupení majitele nabízíme stavební pozemek v Bořeticích u Hustopečí s připravenou projektovou dokumentací pro rodinný dům, včetně potřebných vyjádření pro stavební povolení.

Pozemek obdélníkového tvaru s uliční šíří cca 24 m a celkovou výměrou 1143 m2 se nachází v nově vzniklé ulici v klidné části obce. Na pozemku se nachází přípojka elektřiny, vody a kanalizace. Dle platného územního plánu lze na pozemku vystavět jak samostatný RD, tak případně dvojdům.
Vzhledem k tomu, že majitelé již zajistili potřebné schvalovací řízení a souhlasy od příslušných orgánů a úřadů, tak stačí zažádat pouze o stavební povolení a nový majitel může začít téměř ihned se stavbou.

Velkou výhodou pro nového majitele pozemku je i to, že současní majitelé mají zpracovaný projekt pro výstavbu RD, který nový vlastník může využít, případně si vypracovat svůj vlastní. Cena projektu je již zohledněna v kupní ceně pozemku.

Obec Bořetice má přibližně 1300 obyvatel, leží 12 km jihovýchodně od Hustopečí a 24 km od Břeclavi. Najdeme zde základní a mateřskou školu, obchody, poštu, obecní knihovnu, restauraci, pekárnu, praktického lékaře, vlakovou stanici a mnoho dalšího.

Jedná se o vinařskou oblast se spoustou vinných sklípků, krásné přírody, cyklostezek a téměř neomezenými možnostmi kam se vypravit na výlet nebo za zábavou. Virtuální prohlídka obce: https://www.virtualtravel.cz/boretice/letecky-pohled#

Majitel si vyhrazuje právo, vybrat konečného zájemce dle jím zvolených kritérií.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 268-NP01902
Město: Bořetice
Celková plocha: 1143 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Malhocký

Malhocký Radek


 
Tel. na makléře:
+420 774 682 625

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.