Prodej pozemku, 875 m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

7 490 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 875 m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Exkluzivně nabízím k prodeji rovinatý pozemek o výměře 875 m2 pro výstavbu rodinného domu ve vyhledávané obci Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Pozemek se nachází uprostřed krátké slepé ulice, přiléhá k zástavbě rodinných domů a nabízí velmi klidné bydlení. Pozemek je jeden z posledních v této nově vzniklé lokalitě rodinných domů. Na hranici pozemku jsou veškeré přípojky inženýrských sítí - elektrická energie, plynová přípojka, vodovodní přípojka a kanalizační přípojka. K pozemku vede obecní komunikace, kterou lemuje veřejné osvětlení.

Dle ÚP je pozemek připravený ke stavbě rodinného domu. Koeficient zastavění pozemku max. 33 %, koeficient zeleně min. 40%, maximální výška zástavby 10,5 m.

Součástí kupní ceny je i zpracovaná studie a plány na rodinný dům, pokud bude mít budoucí kupující zájem.

Pozemek se nachází v blízkosti centra Staré Boleslavi, přitom v její klidné části - jen 1,5 km od Masarykova náměstí a zámku.
Dvojměstí Brandýs n/L - St. Boleslav je díky své historii, umístění těsně za Prahou a kompletní občanské vybavenosti včetně rozsáhlého sportovního vyžití velmi zajímavou lokalitou. Je to jedna z nejkrásnějších lokalit na Praze východ. Malebné město na Labi, obklopené nádhernou polabskou přírodou, borovými lesy, tůněmi, cyklostezkami. Najdete tu hyparmerkety, supermarkety i menší obchody, pošty, městský úřad, restaurace, kavárny, sportoviště, dětská hřiště, mateřské školy, základní školy, střední školy, uměleckou školu, zdravotní služby, turistické a cykloturistické stezky, lesy, Proboštské jezero a sportoviště (golf, tenis, atletický stadion, sportovní haly, fotbalová hřiště).
Je zde velice dobrá dopravní dostupnost s Prahou pomocí PID - vlakem i autobusem. Dojezdová vzdálenost autem 15 min na Černý Most nebo Letňan.

Na pozemku nevázne žádná překážka k rychlému prodeji. Pozemek můžete navštívit kdykoli, je volně přístupný a označený plachtou. Financování je možné hypotečním úvěrem, s vyřízením Vám ráda pomohu.

Pro bližší informace mě kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.
Číslo zakázky: 205-NP08882
Město: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Ulice: Martinovská
Celková plocha: 875 m2
Zastavěná plocha: 225 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Šárka Sabová

Sabová Šárka


 
Tel. na makléře:
+420 776 636 121

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.