Prodej pozemku, 927 m2, Břeclav

7 400 000 czk / za nemovitost
včetně provize realitní kanceláře, právního a poprodejního servisu

Prodej pozemku pro bydlení, 927 m2, Břeclav

K prodeji prémiový stavební pozemek o výměře 927 m² v centru města Břeclav. Tento klidný a jedinečný pozemek leží v blízkosti Mlýnského náhonu, což poskytuje příjemné a relaxační prostředí a přidává to tomuto místu své kouzlo.
 
Pozemek je rovinatý a má ideální obdélníkový tvar, a i díky tomu má vynikající možnosti využití pro výstavbu. Plocha je oplocena a kompletně vyčištěna od náletových dřevin a je v sousedství samostatně stojících rodinných domů. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku. Podle územního plánu se tento pozemek nachází v ploše BV určené pro bydlení. Pozemek nabízíme pouze vcelku, ale lze jej rozdělit na dva samostatné stavební pozemky. Prostředí přímo vybízí pro výstavbu rezidenčního sídla, rodinného domu, dvou rodinných domů, nebo propojení bydlení s podnikáním – jen dle Vašich snů a představ.
V rámci nabídky je také možnost dokoupit vedlejší pozemek o velikosti 634 m², čímž získáte opravdu rozsáhlou stavební parcelu o celkové snové výměře 1.561 m². Díky tomu budete mít dostatek místa nejen pro zahradu s bazénem a venkovním posezením, výstavbu garáže, případně vytvoření více parkovacích míst, ale také pro spoustu jiných možností, které nabízí podnikání spojené s bydlením. Nechte volnost své fantazii a vytvořte si svůj vlastní ráj, kde se budete cítit skutečně doma.

Tato lokalita nabízí veškerou potřebnou občanskou vybavenost. V okolí pozemku najdete centrum města, supermarkety, nemocnici s poliklinikou, fotbalové hřiště, zámecký areál i úřady. To vše je v docházkové vzdálenosti, což přináší pohodlí a komfort pro budoucí obyvatele.
 
Nabízený stavební pozemek je skvělá příležitost pro ty, kteří hledají ideální místo pro stavbu svého nového domova. Perfektní dostupnost, klidné okolí a veškerá občanská vybavenost v blízkosti dělají z tohoto pozemku skutečně atraktivní nabídku.
 
Nechte se okouzlit klidem a zelení tohoto místa a získejte zde svůj vysněný domov.

Pro Vaši inspiraci jsme nachystali několik návrhů umístění s různými dispozicemi.
 
Bezproblémové financování hypotečním úvěrem. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.
Číslo zakázky: 077-NP05702
Město: Břeclav
Celková plocha: 927 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Stehlík

Stehlík Michal


 
Tel. na makléře:
+420 733 679 940

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.