Prodej pozemku, 1321 m2, Brno

3 900 000 czk / za nemovitost
Cena včetně právního servisu a služeb. U této nabídky neplatíte provizi.

Prodej pozemku pro bydlení, 1321 m2, Brno

Vážení investoři a budoucí majitelé,
máme pro vás jedinečnou investiční příležitost, která vám může zajistit atraktivní zhodnocení vašich finančních prostředků. Jedná se o spekulativní pozemek, který skrývá obrovský potenciál.

Tento pozemek je umístěn v exkluzivní lokalitě s nádherným výhledem a ideální orientací, což mu propůjčuje výjimečnou hodnotu. V současné době slouží z části jako ovocný sad, ale jeho skutečná cena spočívá v jeho strategické poloze v rámci nového územního plánu. Kolem něho je navržena propojovací komunikace Komín-Medlánky, což naznačuje rostoucí potenciál a budoucí vývoj této oblasti.
Možnost zbudování el. přípojky. Plochy zemědělské nejsou určeny k umísťování staveb; kromě obecných podmínek využití území v nich
lze umísťovat pouze následující stavby: • stavby a zařízení sloužící pro zajištění hlavního a přípustného účelu využití za podmínky, že budou
zohledněny a respektovány přírodní a kulturně krajinné a hodnoty v území, • stavby a zařízení sloužící ke zlepšení podmínek využití území pro účely veřejné rekreace, kromě budov, za podmínky, že nedojde k podstatnému narušení či omezení hlavního využití.

Zatímco pozemek zůstává ornou půdou, je třeba si uvědomit, že s příchodem funkční silnice se jeho hodnota může ztrojnásobit až čtyřnásobně zvýšit. V okolí se prodávají pozemky ke stavbě za ceny dosahující až 20 tisíc korun za metr čtvereční. To znamená, že investice do tohoto pozemku může být mimořádně lukrativní.

Je však důležité mít na paměti, že samotný pozemek nebude okamžitě generovat zisk. Jeho atraktivita spočívá v perspektivě budoucího zhodnocení. Tato nabídka je určena pro ty, kteří vidí dál než okamžitý zisk a jsou připraveni investovat do budoucnosti.
Máte-li zájem o tuto jedinečnou investiční příležitost, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám poskytnout další informace a společně diskutovat o možnostech investice.
Číslo zakázky: 077-NP06086
Město: Brno
Celková plocha: 1321 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dana Pličková

Pličková Dana


 
Tel. na makléře:
+420 603 201 623

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.