Prodej pozemku, 2778 m2, Česká Třebová

300 000 CZK / za nemovitost
včetně služeb a a provize RK

Prodej pozemku na chatku Kozlov u České Třebové

Co takhle pozemek .. na samotě u lesa :)

K prodeji je pozemek u Kozlova - s menší částí lesa o výměře 192 m2 a travnatým pozemkem o výměře 2686 m2. Nedaleko od hranice pozemku je studna a nachází se tam také rozvodná skříň pro elektřinu.

Kozlov - je vesnička, asi 3,5 km na jihozápad od České Třebové, v okrese Ústí nad Orlicí. V roce 2009 zde bylo evidováno 79 adres. V roce 2001 zde trvale žilo 152 obyvatel. použito z portálu Wikipedie

Při nahlédnutí do územního plánu města můžeme najít, že tato část je, a bude stále vedena jako zahrádková a chatová osada.
Výňatek z územního plánu k nahlédnutí v galerii fotografií a map.

Vyjádření k možnosti stavby zahradního charakteru je zde:
na pozemku parc. č. 2643/18 k.ú.Česká Třebová byla územním rozhodnutím změněna kultura pozemku z lesa na zahradu. Podle platného územního plánu je pozemková parcela zahrnuta do plochy zahrádkových a chatových osad. Na tomto pozemku lze postavit chatu za předpokladu, že bude opatřena PD a stanoviska dotčených orgánů. Jako limitující faktor zde asi bude vzdálenost stavby o hranice lesa a stanovení podmínek odboru životního prostředí pro tuto vzdálenost. Pro konkrétní podmínky je nutné se obrátit na odbor ŽP MěÚ. Pro vlastní povolení stavby chaty není rozhodující založení stavby na patkách nebo základových pasech. Vždy se jedná o umístění a povolení stavby stavebním úřadem. Velikost stavby zde není až tak rozhodující, její objemové řešení je nutné projednat v komisi městského architekta. Velikost stavby by měla odpovídat velikosti staveb (chat) v okolí. Dále je nutné řešit připojení stavby na rozvod elektrické energie, vody, řešit odvedení odpadních vod (v místě není žádná kanalizace). Umístnění mobilheimu nedoporučuji.
Pokud se Vám lokalita zamlouvá a dokázali byste si představit zde relaxovat, ozvěte se nám a domluvte si prohlídku.

S financováním rádi poradíme.
Číslo zakázky: 111-N04495
Město: Česká Třebová
Celková plocha: 2778 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Louka
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Občanská vybavenost: Škola, Školka

Tuto nemovitost Vám rád(a) představí

Jiří Chládek

Jiří Chládek
RE/MAX Dynamic
Kanovnická 75/4
370 01České Budějovice
Tel. na makléře:
+420 733 740 340

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?