Exkluzivně prodáváme zahradu na mimořádném místě s výhledem na Český Krumlov. Celková výměra oploceného, velmi svažitého pozemku je 532m2. Do lokality sousedních zahrad je v řešení přivedení elektrického vedení. Na zahradě je spousta vzrostlých ovocných stromů, skleník a zajímavé terasové kaskády. Dle územně plánovací informace je možné na pozemku postavit rekreační chatku do velikost zastavěné plochy 25m2. V případě více zájemců bude upřednostněna nejvýhodnější nabídka.
Pro více informací prosím kontaktujte přímo makléře zakázky.
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu a také ke sledování vaší interakce s naším webem.
Funkční
Vždy aktivní
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Předvolby
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Statistiky
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Marketing
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.