Prodej pozemku, 5995 m2, Chlum u Třeboně

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro bydlení, 5995 m2, Chlum u Třeboně

Prodej souboru pozemků (5995 m2) v obci Lutová na Jindřichohradecku

Nabízím k prodeji soubor pozemků v obci Lutová v okrese Jindřichův Hradec, spadající pod městys Chlum u Třeboně. Zdejší nádherná přírodní lokalita náleží pod CHKO Třeboňsko a je protkána cyklostezkami, turistickými trasami, rybníky a zatopenými pískovnami, které jsou přes léto vhodné ke koupání. Cyklostezka Třeboň-Staňkov vede dokonce podél hlavního pozemku. Jedná se o turisticky velice oblíbenou jihočeskou lokalitu s rybářskou tradicí, jejíž výhodou je i blízkost rakouských hranic. Tato unikátní nabídka je výbornou investiční příležitostí s širokými možnostmi uplatnění – bydlení, turismus, rekreace, hospodářství, atd.

Jedná se o velký stavební pozemek s vypracovaným projektem rodinného domu, který je doplněn menšími pozemky. Celková plocha pozemků je 5 995 m2.
Pozemky navazují na zástavbu rodinných domů, jsou nově oploceny a vede k nim zpevněná příjezdová komunikace. Součástí je přípojka el. energie, vody z veřejného vodovodu i veřejné kanalizace, vlastní studna. Pozemky zkrášluje několik vzrostlých stromů a v loňském roce byla dokonce provedena dosadba dalších stromů podél plotu.
Pro vyprojektovaný patrový rodinný dům je vydáno stavební povolení, které nabylo právní moci. Výstavba byla započata a hotová je už základová deska. Zastavitelnost pozemku je 1.200m2.
Dům má dispozici 6+1, velkou garáž a terasu. Zastavěná plocha činí 198,3 m2 a užitná plocha 159,1 m2. Součástí projektu je návrh zpevněné komunikace na pozemku a jezírka před domem. V případě zájmu vám rád zprostředkuji architektonický návrh a vizualizaci domu.

Doporučuji prohlídku nemovitosti.
Podrobné informace na vyžádání u makléře nabídky.
Služby hypotečního poradce zdarma.
Číslo zakázky: 085-N08020
Město: Chlum u Třeboně
Celková plocha: 5995 m2
Zastavěná plocha: 198 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Doprava: Silnice
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Freiberg

Freiberg Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 736 434 850

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.