Prodej pozemku, 51433 m2, Děčín

18 001 550 czk / za nemovitost
včetně provize, právního servisu a poradenství ohledně financování koupě

Prodej pozemku pro bydlení, 51433 m2, Děčín

V atraktivní lokalitě Děčín – Folknáře nabízíme na prodej soubor pozemků o celkové výměře 51 433 m2. Pozemky jsou situovány v okrajové části města Děčín, jsou mírně svažité se sklonem jihozápadním směrem, nad inverzní čarou a s pěkným výhledem na České středohoří a Děčínský Sněžník.

Pozemky nyní tvoří z naprosté většiny louka v nájmu zemědělce, jsou tak pravidelně sečeny. Nájemní smlouva je v platnosti do 12/2023.

Podle územně plánovací informace zde může stát maximálně 50 rodinných domů, zastavitelnost jednotlivých pozemků pro výstavbu je 25%. Možnosti další výstavby uvádí územně plánovací informace.
Pro realizaci výstavby je třeba lokalitu připravit. Jde zejména o navýšení kapacity stávajícího vodojemu, odkanalizování lokality do veřejné kanalizace v ulici Liberecká (700 m) a rozšíření stávající příjezdové asfaltové komunikace ze tří na šest metrů, případně vytvoření vyhýbacích zálivů. Blíže situaci popisuje fotografie výřezu z katastrální mapy v nabídce. Výši odhadovaných investic jsme zohlednili v ceně pozemků.

Uvedená cena platí pro prodej pozemků jako celku. Prodejní cenu zasíťovaného pozemku pro výstavbu rodinných domů odhadujeme na úrovni 2000 Kč/m2, v budoucnu se předpokládá růst cen. V těsném sousedství lokality zprostředkovala naše kancelář prodej částečně zasíťovaných pozemků (přivedena elektřina). Ve městě a jeho blízkém okolí se žádný podobný developerský projekt v takovémto rozsahu nerealizuje, nová výstavba chybí.

Právní stav: 12 spoluvlastníků je zastoupeno jednou fyzickou osobou na základě plné moci.
V případě zájmu o bližší informace kontaktujte makléře nabídky.
Číslo zakázky: 024-NP05889
Město: Děčín
Celková plocha: 51433 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

https://www.youtube.com/watch?v=jzDkT7BTiv8

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kostovič

Kostovič Petr


 
Tel. na makléře:
+420 725 858 356

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.