Prodej pozemku, 17584 m2, Děčín

640 czk / za m2
Včetně provize realitní kanceláře, právního servisu a advokátní úschovy.

Prodej pozemku pro bydlení, 17584 m2, Děčín

Máme pro Vás příležitost koupě rozlehlého stavebního pozemku o výměře 17 584 m2 v části Děčín-Nebočady. Pozemek je obklopen krásnou přírodou s výhledy na Labské údolí, jehož velkou výhodou je možnost spojení venkovského způsobu života s velmi dobrou dostupností měst Děčín a Ústí nad Labem.

Dle územního plánu je pozemek určen k výstavbě rodinných domů městského a příměstského charakteru. Bližší informace a podklady naleznete v materiálech ke stažení. Dostupné inženýrské sítě jsou umístěny v přilehlé komunikaci (elektrická energie a obecní vodovod). Kanalizaci bude aktuálně nutné řešit vlastní čističkou odpadních vod, plyn v oblasti není k dispozici.

Prodej je případně možný i po částech po zpracování geometrického plánu, jedinou podmínkou je postupný prodej směrem od ulic Vítězná, Skloněná a Okružní.

Veškerou potřebnou občanskou vybavenost jako školy, školky, obchody, restaurace, MHD, sportoviště naleznete v nedalekém Děčíně. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálena cca 400 m, železniční stanice 1 km, mateřská škola 400 m a základní škola 3 km. Milovníci cyklistiky jistě ocení nedalekou Labskou cyklostezku.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, stačí vyplnit kontaktní formulář, na základě čehož do emailu obdržíte připravené podklady s bližšími informacemi k pozemku. Budeme se na Vás těšit při osobní prohlídce.
Číslo zakázky: 024-NP05987
Město: Děčín
Celková plocha: 17584 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Doprava: Silnice, MHD
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martin Štrojsa

Štrojsa Martin


 
Tel. na makléře:
+420 606 028 028

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.