Prodej pozemku, 1087 m2, Dolní Bečva

4 440 000 czk / za nemovitost
Provizi u této nabídky nehradíte.

Prodej pozemku pro bydlení, 1087 m2, Dolní Bečva

Při rychlém jednání možná sleva!

Chcete s rodinou bydlet na krásném místě v Dolní Bečvě na úpatí Beskyd? Hledáte pozemek, kde byste postavili svůj vysněný domov? Nechce se vám rok řešit stavební povolení a sítě? Nechcete běhat po schodech do patra? Novostavba je dobrá, ale rádi byste si zařídili vše podle svého?

Pak pro vás mám nabídku pozemku o velikosti 1.087 m2 se stavebním povolením a hrubou stavbou přízemního rodinné domu. Vše si tedy můžete dokončit zcela podle svých představ.

Jedná se o jednopodlažní dům s dispozici 4+kk. Na prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem navazuje terasa s překrásným výhledem na okolní lesy a Dolní Bečvu. Vedle samotného domu je rozestavěný parkovací přístřešek pro vaše auto a skladovo-technická místnost. Zde můžete bezpečně uschovat sekačku nebo svoje sportovní vybavení.

Pozemek je v horní části, kde stojí dům s parkovací plochou, upraven a je rovinatý. Pod domem je pak mírně svažitý. Celková plocha je 1.013 m2. Dalších 74 m2 tvoří pruh napojení na obecní komunikaci a sítě. Příjezdová silnice obsluhuje pouze okolní zástavbu (novostavby i původní rodinné domy). Hluk blízké frekventované silnice vás tedy rušit určitě nebude.

Stavební povolení a výstavba byla zahájena 7/2022. Krov a garáž se realizovala na jaře 2023. Pro dokončení hrubé stavby chybí dostavba střechy, okna a dveře a některé příčky. Jedná se o zděnou stavbu z cihel Porotherm s minerální vatou. To Vám zajistí minimální tepelnou náročnost.

Okolí, to je především nádherná příroda Moravsko-Slezských Beskyd a Hostýnsko-Vsetínské Hornatiny. Plnou občanskou Vybavenost najdete v Rožnově pod Radhoštěm anebo o kousek dál ve Valašském Meziříčí.

Pokud máte další otázky nebo se Vám nabídka líbí, neváhejte mě kontaktovat.
Číslo zakázky: 077-NP05922
Město: Dolní Bečva
Celková plocha: 1087 m2
Zastavěná plocha: 236 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Fráňa

Fráňa Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 730 139 335

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.