Prodej pozemku, 2727 m2, Hartmanice

3 190 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 2727 m2, Hartmanice

Toužíte po venkovském sídle nebo prostoru k jeho realizaci a přesto s ideální dostupností města nedaleko CHKO Šumava? Město Hartmanice je od pozemků 2,2 km. Veškeré přednosti Šumavy na dosah ruky. Pak právě pro Vás je tato nabídka. Stavební pozemek o celkové výměře 2727 m2 se nacházejí v atraktivní lokalitě v obci Loučová nedaleko města Hartmanice 800 m od hranice CHKO Šumava. Rovinatý pozemek tvořený třemi parcelami. Vstup do nemovitosti je zajištěn z hlavní ulice (viz foto).

Jedna z parcel/druh pozemku - zastavěná plocha a nádvoří, kde stále stojí funkční stodola o půdorysu cca 100 m2 což velmi zjednodušuje budoucí administrativní řešení kolem pozemků.

Předností se jeví jako výborná dostupnost všech okolních spojení na Klatovy/Plzeň nebo Strakonice, dále pak do srdce Šumavy a následně za prací či za nákupy nedaleký přechod Železná Ruda 26km/ 24min.

Rádi Vám pomůžeme s profinancováním - s vyřízením hypotečního úvěru s nejlepšími aktuálními úrokovými sazbami na trhu,rád bezplatně pomohu s naším Hypotečním makléřem. Cena je uvedena včetně právního a realitního servisu.
Číslo zakázky: 003-NP04017
Město: Hartmanice
Celková plocha: 2727 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Hudeček

Hudeček Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 777 802 729

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.