Prodej pozemku, 1605 m2, Homole u Panny

1 365 czk / za m2
Včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře.

Prodej pozemku pro bydlení, 1605 m2, Homole u Panny

Zvýhodněná zaváděcí nabídka ceny, možnost vlastního vrtu s kvalitní pitnou vodou a přípojku elektřiny nabízí tento krajní pozemek, který Vám umožňuje okamžitou výstavbu vašeho domu.

Hledáte místo, kde byste chtěli žít se svojí rodinou?

Hledáte místo, kde je mimořádně pestrá krajina neopakovatelných a dech beroucích scenérií?

Hledáte místo, které nabízí nejen nádhernou přírodu, ale i dostupnost do velkých měst a komfort se službami, které tato města nabízí?

Obec Homole u Panny – Bláhov, ve které nabízíme pozemky určené k výstavbě rodinných domů je ideální kombinací pro Vaše potřeby, které od spokojeného bydlení hledáte. Vzdálenost od královského města Litoměřice je pouhých 15 Km a do krajského města Ústí nad Labem je to 17 Km, kde je dále i možnost nájezdu na dálnici D8 směr Praha či Drážďany. Doprava do obce je zajištěna pravidelným autobusovým spojem se zastávkou vzdálenou pouhých 100 m od pozemku.
V nedalekém Velkém Březně 7 km, je takřka kompletní občanská vybavenost (ordinace lékaře, pobočka České pošty, obchod, restaurace,) a působí zde velké množství spolků a organizací pro bohatý kulturní život (dobrovolní hasiči, spolek fotbalistů, tenisový kurt, atd.). Okolí je doslova protkáno množství cyklostezek a turistických tras.

Pozemky o celkové výměře 14 430 m2 jsou rozděleny do šesti ucelených bloků a určeny pro výstavbu šesti samostatně stojících rodinných domů. Jednotlivé bloky jsou značeny čísly jedna až šest.

Pozemek č.1. parcely č. 307/11 a 307/12 = 1605 m2
Zastavitelná plocha je 901 m2 (30% tj. 270 m2 pro RD, garáž a ost.) a 704 m2 (1 zahradní domek do 25 m2 + bazén+ skleník). Šířka pozemku je 31 m a délka pozemku 54 m.


Inženýrské sítě:
Elektřina – na pozemku ve výstavbě
Voda – v obci bude napojena na stávající vodovodní řád od SčVKu, dále možnost vlastní vody-vrtu, hydrologický posudek je připraven
Kanalizace – v obci není, nutno řešit čističkou
Přístup a příjezd na pozemky je po obecní komunikaci p. č. 282

Veškerá technická dokumentace je k dispozici a pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás pro více informací a sjednání prohlídky.
Číslo zakázky: 024-NP06283
Město: Homole u Panny
Celková plocha: 1605 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Richter

Richter Jan


 
Tel. na makléře:
+420 737 822 227

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.