Prodej pozemku, 1389 m2, Hrotovice

1 666 800 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1389 m2, Hrotovice

V atraktivní lokalitě Hrotovice nabízíme pozemky p.č. 353/1 o výměře 12.963 m2 a sousední pozemek p.č. 355/1 o výměře 1.389 m2, celkem tedy 14.352 m2. Pozemky jsou v územním plánu vedeny jako pozemky na ploše, určené pro rodinné bydlení a výstavbu RD nebo i řadových rodinných domů. Ideální pro malý developerský projekt.

Pozemek má nepravidelný čtyřúhelníkový tvar s přístupem z vedlejší cesty o šířce okolo 25 metrů. Délka pozemku podél silnice je úctyhodných 240 metrů, tato strana je přímo na jih, od silnice bude oddělena 8 metry pásu zeleně.

Na druhé nejdelší severozápadní straně sousedí v délce okolo 170 metrů s jiným pozemkem, k třetí nejdelší severní straně o délce 130 metrů vedou dvě přístupové komunikace.

Pozemek je u hlavní silnice č.152, spojující Dukovany a Moravské Budějovice, od významných měst Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice je vzdálen přibližně 20 km, do Dukovan je to km 11 a do Znojma 36.
Na hraně pozemku vede kmenové vedení elektrické energie, z nedalekého vodojemu zásobování města. Přípojka plynu je nedaleko, stejně tak i čistička odpadních vod.

Územní plán doporučuje přeložku vedení vody, majitel pozemků zadal zpracování projektu pro tyto práce, dodáme k dispozici kompletní informace z územního plánu a regulativy pro danou lokalitu.

Hrotovice leží v západní části Moravy, v jihovýchodní části okresu Třebíč, v Kraji Vysočina. Po roce 1989 se začaly dynamicky rozvíjet, v současnosti mají 1 800 obyvatel. Byla zde dokončena plynofikace a zrekonstruováno zámecké nádvoří, kde má sídlo několik podnikatelských subjektů, ve městě je i podnikatelský inkubátor. Ve městě je kompletní občanská vybavenost, hotel s wellnes a sportovním areálem, několik škol, sídlo praktického i odborných lékařů, pošta a další.

Pozemek je svojí dispozicí ideální pro menší developerský projekt. Pro názornost jsme zpracovali ve vizualizaci možné uspořádání několika samostatných rodinných domů a několika domů řadových, výsledný typ a počet domů pro bydlení však bude výsledkem projekčních prací developerského týmu.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.
Číslo zakázky: 268-NP02133
Město: Hrotovice
Celková plocha: 1389 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kratochvíl

Kratochvíl Petr


 
Tel. na makléře:
+420 602 767 818

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.