Prodej pozemku, 5162 m2, Huntířov

2 565 000 czk / za nemovitost
Včetně provize RK, kompletního právního servisu. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce v aukci.

Prodej pozemku pro bydlení, 5162 m2, Huntířov

Pokud máte rádi soukromí, klid a nádherný výhled, tak si vám dovoluji nabídnout pozemek na prodej pro výstavbu rodinného domu v lukrativní lokalitě nedaleko Děčína. Pozemek se nachází v obci Huntířov a jeho celková rozloha je 5126 m2.

Z celkové výměry pozemku lze využít více než 1/2 jako stavební parcelu. Výhodou tohoto pozemku je umístění na hranici zastavitelné části obce. Další stavby v blízkém okolí již nemohou vzniknout a díky rozloze pozemku budete mít nerušený klid a soukromí. Příjezdová cesta na hranici pozemku je obecní, voda je třeba řešit vlastním vrtem studny, elektřina bude přivedena na hranici pozemku společností ČEZ. Odpadní vody je třeba řešit vlastní čističkou odpadních vod na pozemku. Stavba domu musí odpovídat požadavkům CHKO a je zde povolen rodinný dům o maximálně dvou podlažích se sedlovou střechou.

Výborná dostupnost do města Děčín a v obci naleznou děti školního věku jednu základní školu nižšího stupně a předškoláci mohou chodit do školy mateřské. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště a sportovní hřiště. Nabízí se zde značné možnosti vycházek, jízdy na kole a houbaření.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás pro sjednání termínu prohlídky.
Číslo zakázky: 024-NP05212
Město: Huntířov
Celková plocha: 5162 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Richter

Richter Jan


 
Tel. na makléře:
+420 737 822 227

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.