Prodej pozemku, 1811 m2, Jinačovice

14 990 000 czk / za nemovitost
cena včetně právního servisu, u této nabídky provizi nehradíte.

Prodej pozemku pro bydlení, 1811 m2, Jinačovice

Prostorný, rovinatý stavební pozemek severně od Brna, to je sen mnoha z nás. Pokud preferujete klidné místo k životu, uprostřed krásných lesů a přírodních parků v okolí Brněnské přehrady, máte nyní možnost využít tuto jedinečnou příležitost.

Pozemek je situován v klidné boční ulici v zástavbě novějších rodinných domů. Jeho celková plocha je 1811 m2, uliční šíře pak cca 16 metrů. Podle územního plánu a potvrzení stavebním úřadem v Kuřimi je zde možné postavit jeden samostatně stojící rodinný dům.

Obec Jinačovice se nachází pouhých 5 kilometrů od hranice Brna a žije zde necelých 800 obyvatel. V obci se náchází mateřská školka, obecní úřad, restaurace, Sokol a další spolky, bohatou občanskou vybavenost pak najdete nedaleké Kuřimi (cca 5 km) anebo v Brně.

Milovníky golfu potěší známé golfové hřiště Kaskáda, vzdálené necelý kilometr, a ti co rádi relaxují, zase ocení Wellness resort Maximus na nedaleké Brněnské přehradě.

Bydlení v Jinačovicích uspokojí všechny, kdo preferují klidná, malá místa, přitom však chtějí mít město a všechny jeho výhody v rozumné dojezdové vzdálenosti. V případě zájmu si prosím rezervujte svůj termín prohlídky. Těším se na Vás.
Číslo zakázky: 077-NP05942
Město: Jinačovice
Celková plocha: 1811 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Školka, Pošta
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Bodáková

Bodáková Jana


 
Tel. na makléře:
+420 736 780 983

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.