Prodej pozemku, 700 m2, Jirkov

660 500 czk / za nemovitost

Prodej zahrady, 700 m2, Jirkov

Nabízíme k prodeji zahradu v zahradní kolonii "KAMEŇÁK", která se nachází v klidné části obce Jirkov, okres Chomutov. Prodávají se dva samostatné, oddělené pozemky. První pozemek o velikosti 503 m2 poskytuje dostatek prostoru pro vytvoření vlastního zeleného ráje. Můžete si zde vypěstovat zeleninu, květiny, ovoce nebo si vytvořit relaxační zónu pro celou rodinu, hry Vašich dětí a vnoučat. Na zahradě je malá chatka a zděný sklípek. Voda je přivedena na pozemek. Na zahradě není elektřina, ale jinak v této kolonii je elektřina zavedena. Druhý pozemek o velikosti 197 m2 byl dříve využíván pro chov slepic. Momentálně je zanedbaný, ale dal by se opět využívat pro tento chov slepic a králíků , což je v této zahradní kolonii povoleno. Současné se prodává podíl ve výši 1/13 na společných prostorách (přístupové cesty atd.) o velikosti 2.900 m2.
Jedním z hlavních lákadel této zahrady je bezpečnost, kterou zde najdete. Okolí je klidné a přátelské, s minimem dopravy a rizik souvisejících s provozem. To umožňuje dětem volně se pohybovat a hrát si ve venkovním prostředí bez starostí.
Pokud Vás zahrada zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat a domluvit si nezávaznou prohlídku. Naše finanční poradkyně Vám ráda pomůže s financováním této zahrady.
Číslo zakázky: 032-NP08162
Město: Jirkov
Celková plocha: 700 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Zahrada
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslav Noska

Noska Jaroslav


 
Tel. na makléře:
+420 725 482 013

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.