Prodej pozemku, 1363 m2, Klecany

7 500 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1363 m2, Klecany

Exkluzivně nabízím k prodeji rozsáhlý stavební (investiční) pozemek se zahradou, jehož součástí jsou stavby určené k demolici, který se nachází přímo na náměstí obce Klecany, okres Praha-východ. Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají zajímavou investiční příležitost, ale i vlastní bydlení.

Pozemek, který nabízím, je určený pro bydlení a disponuje zastavěnou plochou o rozloze 259 m². Celková plocha pozemku činí 1 363m², což představuje velký potenciál pro budoucí výstavbu. Na pozemku se nyní nachází neobývaná stavba, která původně sloužila jako výminek (stáří je více než 100 let), garáž a chlévy. Jedním z hlavních faktorů, které by mohly zaujmout nejen investory, ale i zájemce, kteří hledají ideální místo pro vlastní bydlení, je výhodná poloha nemovitosti. Nachází se v těsné blízkosti veškeré občanské vybavenosti, přímo v centru obce.

Klecany jsou klidné město s nádhernou přírodou, ideální pro rodiny s dětmi. Je zde spousta dětských hřišť, cyklopark, škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket a kompletní síť obchodů a služeb. Výborná dopravní dostupnost do Prahy. Pozemek se nachází u autobusové zastávky (25 min. do Prahy - Kobylisy). Autem se zase díky nájezdu na dálnici dostanete poměrně rychle i do centra Prahy.

Osobní vlastnictví umožňuje financování hypotékou, kterou Vám ráda zařídím. V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 262-NP00376
Město: Klecany
Ulice: Do Klecánek
Celková plocha: 1363 m2
Zastavěná plocha: 259 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Kristýna Kmentová

Kmentová Kristýna


 
Tel. na makléře:
+420 604 444 196

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.