Prodej pozemku, 9386 m2, Krupka

8 000 000 CZK / za nemovitost
včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí

Prodej komerčního areálu 9386m² Krupka

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej stavební komerční pozemek-areál o velikosti 9386 m2 s rozestavěnou hrubou stavbou (stávajícím železobetonovým skeletem) v centru historického města Krupka.
Areál je v absolutně klidné stabilizované části, hned vedle Gymnázia, ZŠ a Pečovatelského domu, nedaleko nově zrekonstruovaného parku Herty Lindnerové dopravně přístupné z ul. Bohumila Bachury. Na projekt je vydané pravomocné platné Územní rozhodnutí na novostavbu s názvem \"Domov pro seniory s poliklinikou\" a to o celkové podlažní ploše až cca. 2.600 m2, z toho v přízemí cca. 1.700 m2 v 1.NP cca. 900 m2. Viz projektová dokumentace vč. územní studie lokality.
Komerční pozemek má částečně zpevněnou panelovou plochu a oplocení vč. využitelného skeletu (posouzeno dvěma statiky). Lokalita je napojena na stávající původní gravitační splaškovou kanalizaci, vybudována nová vodovodní přípojka DN 90 s vodoměrnou šachtou a také nová přípojka NN. Mimo to na hranici pozemku plynová kotelna v majetku ČEZ Teplárenská, středotlak plynu v majetku RWE a slaboproud pro internetovou přípojku v majetku CETIN.
Služebnosti (věcná břemena) pro jakékoliv majitele lokality jsou zapsány v KN.
Dle prodávajícího je potřeba přehodnotit záměr, přepracovat PD a vyřídit změnu stávajícího územního rozhodnutí a to dle platného územního plánu (rozvojová lokalita B14), který skýtá opravdu celou řadu investičních příležitostí od drobné výroby, skladování, prodejny stavebnin, parkování, po výstavbu sociálních, starobních či běžných bytů, školících center, či potřebných kulturních, sociálních či zdravotnických zařízení a to i s možností využití případných dotačních titulů.
Prodávající je případně ochoten nějaký smysluplný projekt spolufinancovat. Veškeré podklady budou předloženy pouze vážným zájemcům.
Dle Znaleckého posudku cena ve výši 9.304.580,-Kč.

Pro více informací a domluvení prohlídky kontaktujte realitního makléře nabídky.
Číslo zakázky: 094-N03686
Město: Krupka - Bohosudov
Celková plocha: 9386 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Komerční výstavba
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola

Tuto nemovitost Vám rád(a) představí

Hana Kuncová

Hana Kuncová
RE/MAX Synergy
Krupská 30/26
415 01Teplice
Tel. na makléře:
+420 734 891 698

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?