Prodej pozemku, 1037 m2, Lanžhot

3 345 000 czk / za nemovitost
včetně provize realitní kanceláři, právního a poprodejního servisu

Prodej pozemku pro bydlení, 1037 m2, Lanžhot

Prodej úžasného stavebního pozemku v opravdu klidné lokalitě malebného města Lanžhot, na ulici Zámecká. Pozemek je rovinatý, atypického tvaru s celkovou výměrou 1.037 m2. Máme pro Vás připravený návrh dispozice pro moderní RD 4+kk s veškerým komfortem – s garáží, rozlehlým bazénem i zahradním posezením se zastavěnou plochou 178 m2. Možnost výstavby rodinného domu byla schválena dle územně plánovací informace, a je v souladu s územním plánem.

Díky luxusní výměře je možné realizovat širokou škálu možností, umožňuje kreativitu a individualitu ve výstavbě, takže můžete realizovat své vize a přání do posledního detailu a přizpůsobit si dům podle svých potřeb.

Kromě již zmíněných prvků, jako jsou garáž, bazén a zahradní posezení, máte možnost přidat další vybavení, které zvýší komfort Vašeho domova. Co takhle zařídit dětský koutek, vinný sklep, zahradní pergolu s grilovací zónou, relaxační místo s vířivku a saunou nebo venkovní sportoviště? Možnosti jsou skutečně neomezené, ať už si přejete vytvořit útočiště pro odpočinek nebo místo pro zábavu a společné setkávání s Vašimi nejbližšími.

Dle územního plánu se pozemek nachází v ploše BR – plochy bydlení v rodinných domech. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Výměra pozemku 1.037 m2 bude určena na základě nově zpracovávaného geometrického plánu.

Tato nabídka představuje jedinečnou příležitost pro ty, kteří hledají prostorný pozemek s možností realizovat si vlastní domov dle svého vkusu a představ. Investování do tohoto pozemku je investicí do budoucnosti a dlouhodobého pohodlí Vaší rodiny.

Bezproblémové financování hypotečním úvěrem. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.
Číslo zakázky: 077-NP06162
Město: Lanžhot
Ulice: Zámecká
Celková plocha: 1037 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Stehlík

Stehlík Michal


 
Tel. na makléře:
+420 733 679 940

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.