Prodej pozemku, 633 m2, Lešany

3 956 250 czk / za nemovitost
včetně provize a právních služeb

Prodej pozemku pro bydlení, 633 m2, Lešany

Toužíte po krásném a klidném bydlení nedaleko Prahy, kde si se svojí rodinou budete užívat krásy přírody a zároveň budete mít město na dosah?

V našem projektu Nad Zlatou řekou v obci Lešany vám v rámci první etapy prodeje nabízíme stavební pozemky pro rodinné bydlení v srdci Posázaví. Pozemky se budou předávat se zkolaudovanými sítěmi (elektřina, voda, kanalizace), včetně přípravy optického internetu od CETIN. Můžete se tak ihned pustit do budování svého nového domova.

Obec Lešany je skvělým místem pro rodinný život díky své občanské vybavenosti, kterou zde najdete. Pozemky se nacházejí v samotném centru obce, a tak se během pár minut dostanete pěšky k supermarketu, multifunkčnímu sportovišti, wellness centru, základní či mateřské škole, dětským hřištím, vinárně či restauraci s bowlingem. Najdete zde také cyklostezky a významné turistické trasy, které vám poskytnou široké možnosti pro volnočasové aktivity a prozkoumání krásného okolí.

Z Lešan do Prahy se snadno dostanete autem během pouhých 30 minut, případně autobusem za méně než hodinu. A jestli upřednostňujete vlakovou dopravu, můžete využít pohodlná spojení z okolních obcí Krhanice a Týnec nad Sázavou.

Pro více informací navštivte webové stránky projektu nebo kontaktujte makléře.
Číslo zakázky: 205-NP09070
Město: Lešany
Celková plocha: 633 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martin Březina

Březina Martin


 
Tel. na makléře:
+420 296 240 404

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.