Prodej pozemku, 3224 m2, Levín

1 099 000 czk / za nemovitost

Prodej zahrady, 3224 m2, Levín

Nejedná se o stavební pozemek!

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji zahradu o rozloze 3 224 m² ve vyhledávané lokalitě Levín. Tato rozsáhlá zahrada je rozdělena do několika pozemků, nabízejících neomezený potenciál pro vaše zahradní projekty. Lokalita Levín je známá svým klidem a idylickým prostředím, ideálním pro ty, kteří hledají odpočinek od ruchu města.

Zahrada zahrnuje i starší chatu, která však momentálně čeká na rekonstrukci. Tato chata může sloužit jako útulný úkryt či rekreační dům po provedení potřebných úprav. Je důležité poznamenat, že na pozemku zatím nejsou k dispozici voda ani elektřina. Nicméně, zdejší studna, ačkoliv momentálně vyschlá, představuje potenciální zdroj vody po vyčištění. Kromě toho existuje možnost přivedení vody z vodovodního řádu a vybudování elektřického přípojného bodu.

Lokalita Levín je rovněž bohatá na zajímavosti. V okolí můžete objevit malebné procházky, cyklostezky a příležitosti k outdoorovým aktivitám. Blízkost k přírodě a klidná atmosféra dělají z Levína žádané místo pro ty, kteří hledají harmonii s přírodou. Pro více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 024-NP06106
Město: Levín
Celková plocha: 3224 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Zahrada
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tereza Babušíková

Babušíková Tereza


 
Tel. na makléře:
+420 775 779 319

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.