Prodej pozemku, 1072 m2, Malešov

1 800 000 czk / za nemovitost
cena včetně provize realitní kanceláři a právních služeb

Prodej pozemku pro bydlení, 145 m2, Malešov

Exkluzívně nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě a bydlení o velikosti 1.072 m2. Pozemek je situován na západním okraji obce Malešov (10 km východně od Kutné Hory) v klidné a rovinaté lokalitě východní části středočeského kraje. Současný majitel pozemek zhodnotil a zajistil potřebná povolení a dokumentaci. Existuje smlouva s ČEZ o připojení elektrické energie k pozemku, které vybuduje vybraná firma. Dále je zřízeno povolení stavby k obecní vodovodní a kanalizační přípojce. Dále je platné stavební povolení k vjezdu na pozemek. Majitel disponuje zpracovanou projektovou dokumentací k výstavbě RD včetně všech souhlasných stanovisek dotčených orgánů a souhlasem s územním plánem tohoto projektu.

Městys Malešov se nachází v okrese Kutná Hora, kraj Středočeský, asi šest kilometrů jihozápadně od Kutné Hory. Žije zde přibližně 1 000 obyvatel. Historické jádro městyse je od roku 2003 městskou památkovou zónou. Městys leží na regionální železniční trati Kutná Hora – Zruč nad Sázavou.
V obci se nachází restaurace, malý pivovar, víceúčelové sportovní zařízení a historická tvrz. Nejbližší okolí lokality je vhodné pro volnočasové aktivity – turistika a cykloturistika.

Nejblíže položeným střediskem je okresní město Kutná hora (6 km a 9 min cesty), které poskytuje včetně svého historického centra i plnou občanskou vybavenost – nákupní střediska, zdravotnická zařízení (nemocnice, lékárny), sportovní zařízení (plavecký bazén), kulturní objekty (centrum města, Chrám sv.Barbory, …), ZŠ, MTŠ, banky, restaurační zařízení a občerstvení a další možnosti k trávení a provozování volnočasových, kulturních a sportovních aktivit.

Dostupnost hlavního města Praha (metro Černý most) je 75 km a 60 min jízdy autem. Spojení do Kolína (18 km a 23 min) a spojení do Pardubic (50 km a 55 min)

V případě zájmu jsem připraven představit Vám tento stavební pozemek v rámci individuální prohlídky.
Číslo zakázky: 020-NP08148
Město: Malešov
Celková plocha: 1072 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Voda: Zdroj pro celý objekt
Odpad: Kanalizace
Plyn: Individuální
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Roman Laušman

Laušman Roman


 
Tel. na makléře:
+420 602 619 777

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.