Prodej pozemku, 1075 m2, Malovice

1 980 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1075 m2, Malovice

Máme pro vás jedinečnou příležitost k zakoupení rohového stavebního pozemku č. 3124/3 o rozloze 1097 m2 v malebné obci Holečkov u Malovic. Pozemek se nachází na skvělém místě s krásným výhledem.
Přívod elektřiny je již v řešení a plánovaná realizace proběhne v lednu 2024, stejně tak je v procesu zajištění přívod vody, což znamená, že parcela bude předána do rukou nového majitele kompletně zasíťovaná. Obec Holečkov nedisponuje kanalizací, alternativou je tedy septik.
Parcela 3124/3 dle územního plánu obce Malovice spadá do kategorie BR 9 – plochy pro bydlení v rodinných domech. Navržená plocha doplňuje a zceluje stávající zástavbu, je dobře přístupná ze stávající sítě místních komunikací, je možné ji napojit na stávající i navrženou technickou infrastrukturu. Parcela splňuje požadavek minimální výměry pozemku pro stavbu RD 800 m2. Plocha se nachází na území Krajinné památkové zóny Libějovicko-Lomecko. Je nutné respektovat ochranné pásmo silnice III. třídy v severní části plochy. Tato plocha bude přípustná za podmínky, že navržená zástavba musí respektovat měřítko, charakter a hladinu stávající zástavby, tj. max. 1 NP a podkroví, sedlová střecha se sklonem 35-45 stupňů. Zastavěnost budovami maximálně 25%, zastavěnost celková maximálně 35%.
Pozemek je rovinatý a momentálně na něm stojí ovocný sad se švestkou. Nynější majitel nabízí kompletní vykácení či ponechání určité části sadu podle vašich přání.
Holečkov leží v krásné krajině poseté ovocnými sady. Pro tuto obec je charakteristická typizovaná zástavba hospodářských budov. Lokalita nabízí výbornou dostupnost do měst. Do Netolic za 7 minut a do Českých Budějovic za 30 minut.
Tato unikátní nabídka je k dispozici za atraktivní cenu. Pro bližší informace a domluvu prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Vytvořte si svůj vlastní domov ve stínu stromů s panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Tato nabídka může být klíčem k novému začátku!
Číslo zakázky: 020-NP08363
Město: Malovice
Celková plocha: 1075 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Kateřina Chalupníková

Chalupníková Kateřina


 
Tel. na makléře:
+420 774 191 113

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.