Prodej pozemku, 941 m2, Nová Ves pod Pleší

5 950 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 941 m2, Nová Ves pod Pleší

Atraktivní stavební pozemek v oblíbené lokalitě, na okraji rezidenční zástavby, s krásným výhledem do krajiny a velmi dobrou dopravní dostupností do Prahy.

Pozemek je lichoběžníkového tvaru, mírně svažitý, s jihovýchodní orientací. Pozemek tvoří proluka v zástavbě moderních domů, v klidném prostředí na okraji obce v sousedství přírody, a je určen k bydlení v rodinných domech. Podmínky výstavby Vám rádi pošleme.
Na pozemek jsou vyvedeny přípojky inženýrských sítí - elektřiny, vodovodu a kanalizace. Příjezdová komunikaci je vybudována ze zámkové dlažby.

Obec leží v malebné krajině v sousedství brdských lesů s velmi čistým ovzduším (v minulosti zde bylo vybudováno známé plicní sanatorium). V obci nalezneme rozsáhlou občanskou vybavenost - obecní úřad, mateřskou a základní školu, poštu, lékaře, obchody, restaurace, sportovní areál, sokolovnu a kulturní dům s knihovnou.

Výborné je dopravní spojení – autem budete po rychlostní komunikaci R4 na hranici Prahy již za cca 20 minut. K dispozici je rovněž autobusové a vlakové spojení PID.

Ceny nemovitostí v dlouhodobém horizontu stále rostou. Využijte úrokových sazeb nižších než je inflace k investici do pozemku, která patří k velmi výnosným a bezpečným investicím. Hypotéku Vám zdarma pomohou vyřídit naši hypoteční specialisté. V případě více zájemců může být upřednostněna výhodnější nabídka.
Číslo zakázky: 205-NP09519
Město: Nová Ves pod Pleší
Celková plocha: 941 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Karnold

Karnold Radek


 
Tel. na makléře:
+420 603 755 700

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.