Prodej pozemku, 584 m2, Ochoz u Brna

3 480 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 584 m2, Ochoz u Brna

Jste singl, pár nebo menší rodina a toužíte bydlet v přírodě, nejlépe u lesa s krásným výhledem? Stavba nemusí být obrovská, pozemek nemusí být placka, ale je pro Vás klíčové zůstat v těsné blízkosti civilizace, a přitom mít absolutní soukromí a klid? Oceníte, že můžete bydlet ještě letos?

Pak věnujte pozornost této unikátní nabídce. Na okraji Ochozu u Brna je pro Vás připravený pozemek o velikosti 584 m² pro zahájení stavby (hotový projekt, vyřízené stavební povolení, více dále v textu). K pozemku se dostanete po asfaltové 200 m dlouhé cestě, která navazuje na hlavní silnici procházející obcí. Silnice je slepá a je příjezdem do hájovny o pár set metrů dál. A co je důležité, příjezdová cesta je v majetku obce (možnost hypotéky).

Pozemek je výrazně svažitý, především ve své spodní části, kde pozemek navazuje na výše zmiňovanou příjezdovou cestu. Součástí projektu stavby menšího domku/chaty je záliv pro parkování dvou aut vedle silnice. K domku budete šlapat po schodech, ale odměnou Vám bude překrásný výhled na Ochoz u Brna a okolní louky a lesy. Jednoduše, velká romantika.

Možná namítnete, že ve výhledu ruší sloup el. napětí. To máte pravdu, ale majitel dojednal s EG.D možnost přeložení. Tedy budete-li do toho chtít investovat.

A tou největší devízou je samozřejmě to, že je to pozemek vedle lesa. Nad Vámi je jeden dům, ale vzhledem k tomu, že je taktéž ve svahu, nikdo Vás asi rušit nebude. Jinak máte plné soukromí.

Byť jste v dohledu zástavby obce pod sebou, tak pozemek zřejmě hned tak na vodovod a kanalizaci nenapojíte. Ale máte zde vlastní vrt (legální a schválený), který vám bude zdrojem vody.

Součástí prodeje je platné stavební povolení a projekt celoročně obyvatelné chaty. Zastavěná plocha je 40 m², užitná plocha pak 60 m². Pokud chcete vidět jak by vypadala stavba ve skutečnosti, na pozemku o 100 m blíže ke sjezdu z hlavní silnice stojí chata/dům, který je realizovaný podle téměř identického projektu.

Chcete vědět další informace nebo podrobnosti, pište nebo volejte. Rád Vás osobně vezmu na prohlídku.
Číslo zakázky: 077-NP05669
Město: Ochoz u Brna
Celková plocha: 584 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Studna
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Fráňa

Fráňa Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 730 139 335

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.