Prodej pozemku, 493 m2, Olbramovice

2 159 359 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 493 m2, Olbramovice

Hledáte pouze pozemek o velikosti skoro 800 m2 uprostřed klidné obce nebo Vás bude lákat možnost zvětšit pozemek o dalších přibližně 500 m2 s rodinným domem k rekonstrukci a vytvořit zajímavé vícegenerační bydlení?

V obci Olbramovice u Moravského Krumlova jsem pro Vás připravil jeden velmi zajímavý pozemek přímo u nově zbudované obecní komunikace. Polohou jsou Olbramovice skoro uprostřed trojúhelníku Brno, Znojmo, Mikulov, přičemž do každého z těchto měst pojedete nejdéle 35 minut.
Pozemek vznikne příčným rozdělením původně dvou sousedících parcel tak, že vznikne pozemek rovnoběžně s výše uvedenou komunikací s uliční frontou skoro 40 metrů. V části pozemku jsou nyní ještě původní nízké hospodářské budovy, které Vám však, pokud se rozhodnete na pozemku stavět, mohou poskytnout přístřeší a úschovu choulostivého stavebného materiálu. Ten nebude na stavbě překážet, bude krytý a přesto blízko k místu použití. Pozemek byl velmi úrodnou zahradou a výhodou jeho polohy je i to, že Váš nový dvůr a zázemí bude orientováno na jih a východ.
Velkým bonusem je pro ty z vás, kteří hledají pozemek větší s možností vybudovat 2 nemovitosti, možnost koupit i pozemek sousední, kde nyní stojí rodinný dům, určený k rekonstrukci. Rád Vám v případě zájmu pošlu odkaz na informace, fotografie, video a dokonce 3D půdorys, který umožňuje lépe plánovat budoucí úpravy hlavně možnostmi: Zobrazit půdorys nebo Režim měření.
Těším se na prohlídku s Vámi, nemovitosti v Olbramovicích poskytují zajímavé výzvy jako nákup samotného pozemku nebo společný projekt rodinného domu k rekonstrukci a sousedního pozemku.
Číslo zakázky: 268-NP01712
Město: Olbramovice
Celková plocha: 493 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Občanská vybavenost: Škola, Školka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kratochvíl

Kratochvíl Petr


 
Tel. na makléře:
+420 602 767 818

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.