Prodej pozemku, 1067 m2, Panenské Břežany

5 950 000 czk / za nemovitost
včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Prodej pozemku pro bydlení, 1067 m2, Panenské Břežany

Dovoluji si vám nabídnout ojedinělý stavební pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu. Parcela se nachází v širším centru obce, rozprostírá se na ploše 1067 m2 a díky několika vrostlým stromům a pěknému umístění zde najdete klid, soukromí a úžasnou osobitou atmosféru.

Na pozemek je přivedena elektřina, voda je zajištěna za studny. Veřejná kanalizace se nachází ve vedlejší komunikaci, ale z důvodu nového povrchu této komunikace obec v době záruky nepovolí její napojení, proto je potřeba nyní řešit odvedení splašků jiným způsobem (jímkou). K pozemku byl před v předešlých letech vyhotoven projekt pro rodinný dům typu bungalov. Projektovou dokumentaci lze k pozemku v případě zájmu přenechat.

Nedaleko pozemku se nachází udržovaný zámeček s romantickým parkem a působivou kaplí sv. Anna.
Panenské Břežany jsou velmi pěkně udržovanou obcí ležící pouhých 14km severně od centra Prahy v okrese Praha - východ. Díky strategické poloze obce se dostanete do Prahy za pouhých 15 minut jízdy autem nebo přímou autobusovou linkou na metro Kobylisy (20 minut). V obci naleznete základní občanskou vybavenost - obchod, mateřskou školku, základní školu.

Pokud hledáte vhodný pozemek pro rodinný dům, který nebude stát na bývalém poli, ale v místě, kde na vás bude dýchat jedinečná atmosféra, přitom jen kousek od Prahy, pak si neváhejte domluvit prohlídku a přijeďte si místo prohlédnout naživo.
Číslo zakázky: 023-NP06961
Město: Panenské Břežany
Celková plocha: 1067 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michaela Motyčková

Motyčková Michaela


 
Tel. na makléře:
+420 605 889 330

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.