Prodej pozemku, 189 m2, Pohořelice

2 795 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 189 m2, Pohořelice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek ideální pro výstavbu vašeho rodinného domu v atraktivní lokalitě obce Pohořelice, okres Brno-venkov.
Tento pozemek o celkové výměře 189m² poskytuje skvělou možnost realizace vašich stavebních plánů o vlastním domově.
S dostupnými inženýrskými sítěmi včetně kanalizace, dálkového vodovodu, plynovodu a elektřiny 230 i 380 V, je zde zajištěna veškerá potřebná infrastruktura pro komfortní bydlení. Asfaltová vozovka a snadná dostupnost díky blízkosti dálnice, silnice a autobusové zastávky zajišťuje pohodlné spojení s okolními obcemi a městy.

Ve městě s 5 200 obyvateli najdete veškerou občanskou vybavenost. Zdravotnictví je pokryto ve všech specializacích. Vzdělávání zajišťují dva areály základní školy, dvě mateřské školy a v plánu je i výstavba další na ulici Znojemská.

Pohořelice jsou (již po mnohá staletí) významnou silniční křižovatkou, rozděluje se zde stará silnice z Brna ve směry na Mikulov/Vídeň a na Znojmo.
Dnes vede kolem města obchvat dálnice D52, ze které se odpojuje silnice vedoucí jižně pod Pohořelicemi směrem do Znojma.

Pohořelice jsou součástí systému IDS JMK. Své zastávky zde mají autobusy č. 104 (Brno – Laa an der Thaya), 105 (Brno – Mikulov), 108 (Brno – Znojmo), 164 (Pohořelice – Moravský Krumlov), 165 (Pohořelice – Hustopeče) a 504 (Brno – Pohořelice). Autobusy všech linek zastavují v centru města a dále na jeho okrajích.
Východní částí města dále prochází ve směru sever-jih cyklostezka „Brněnská“ spojující Brno a Vídeň. V centru města také končí/začíná cyklostezka č. 5171 vedoucí ze severu, která spojuje město s Veverskou Bitýškou.
Tento pozemek je skvělou investicí pro ty, kdo hledají klidné a přitom dobře dostupné místo pro stavbu vlastního domova.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 077-NP06081
Město: Pohořelice
Ulice: U Cihelny
Celková plocha: 189 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Klíma

Klíma Jan


 
Tel. na makléře:
+420 736 488 686

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.