Prodej pozemku, 1000 m2, Popovičky

9 600 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1000 m2, Popovičky

Nově nabízíme tři kompletně zasíťované stavební parcely, které se nachází přesně 10 minut jízdy autem od hranice Prahy a 15 minut od stanice metra Chodov/Opatov. Popovičky se nachází v okrese Říčany, v blízkosti Dobřejovic a Modletic. Autobusová zastávka Popovičky se nachází 600 metrů od pozemku.

Pozemky jsou velmi prakticky umístěné, protože se nachází na konci ulice a nabídnou Vám tak maximální soukromí, kde se nepotakáte s nikým jiným než se sousedy. Ulice Na Stádlech je neprůjezdná a zaručí klid od projíždějících aut.

Drobné nákupy a občerstvení zvládnete v přilehlých obcích, přímo v Popovičkách se nachází pouze PARK HOTEL POPOVIČKY, který vám ale nabídne širokou škálu služeb, skvělou restauraci, koloniál s pekárnou, sportoviště (tenis, volejbal), wellness, masáže a dokonce i salón krásy. Ty náročnější potřeby, včetně škol a školek, uspokojíte v blízkém okolí (Říčany, Dobřejovice, Velké Popovice a nebo samozřejmě v Praze).

Na kraji pozemku jsou k dispozici veškeré inženýrské sítě - plynovod, vodovod, kanalizace, elektřina i internet. Stačí dorazit s vlastní vizí, nechat si ji potvrdit stavebním úřadem a můžete stavět. Můžete se inspirovat okolními stavbami. Intenzita využití stavebních pozemků je dle územního plánu obce 30 % u solitérních RD, územním plánem určené k okamžitému zastavění.

Aktuálně je k dispozici celá plocha, která obsahuje tři samostatné parcely. V tuto chvíli je tedy možnost zakoupit jak celkovou plochu, tak i jednotlivé parcely. Uvedená cena je za jednu parcelu.
Máte tedy jedinečnou příležitost si pořídit jedny z posledních pozemků v dojezdové vzdálenosti do Prahy jak pro vlastní bydlení tak i pro skvělou investici, která se v budoucnu jistě zhodnotí.


Pozemek je volně přístupný kdykoliv, po předchozí domluvě je však možná i osobní prohlídka s makléřem. Budeme se těšit na případnou spolupráci.
Číslo zakázky: 262-NP00379
Město: Popovičky
Celková plocha: 1000 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Telekomunikace: Telefon, Internet
Doprava: MHD, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vladyslav Andel

Andel Vladyslav


 
Tel. na makléře:
+420 773 004 202

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.