Prodej pozemku, 1543 m2, Praha 9 - Klánovice

19 950 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1543 m2, Praha

Nabízíme k prodeji výjimečný stavební pozemek v přímém sousedství Klánovického lesa, který poskytuje obrovský potenciál pro další rozvoj. Pozemek se vzrostlou zelení se nachází se v klidné ulici s vilovou zástavbou , kterou prochází hranice mezi Šestajovicemi a Klánovicemi. Má ideální téměř čtvercový tvar, výměru 1543m2 a jsou zde veškeré inženýrské sítě.
Na parcele stojí starší dům o zastavěné ploše 139m2 , který byl průběžně rekonstruován. Dispozičně se jedná o 3+1 s podkrovím, které je připraveno pro vestavbu dalšího bytu 2+kk se samostatným vstupem. Dům je podsklepený. Dále je na pozemku další stavba, zastavěná plocha 45 m2, původní dvojgaráž, která byla v minulosti přestavená na další byt 2kk. Aktuálně jsou oba byty pronajaté do konce 10/2023.
Kousek od pozemku je zastávka místního autobusu, který Vás za pár minut doveze na nádraží a v blízkosti je také oblíbené koupaliště Klánovice. Veškerá občanská vybavenost v místě.
Zvažujete-li vlastní bydlení na hranici přírodního parku, či záměr pro další výstavbu, případně jako prostou investici s možností pronájmu stávajících bytů, lze očekávat, s ohledem na výjimečnost lokality, velký rozměr pozemku i absenci podobných parcel zde k prodeji , další zhodnocení investice .
Více informací u makléřky nabídky.
Číslo zakázky: 218-NP05135
Město: Praha 9 - Klánovice
Ulice: Holekova
Celková plocha: 1543 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radka Králiková

Králiková Radka


 
Tel. na makléře:
+420 731 618 324

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.