Prodej pozemku, 2692 m2, Řisuty

7 950 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 2692 m2, Řisuty

V Řisutech u Slaného Vám nabízíme celkem 3 investiční stavební pozemky, každý o ideální velikosti kolem 800 m2. Pozemky jsou územním plánem určeny pro stavbu rodinného domu s charakterem venkovské zástavby a nacházejí se v klidné části obce uprostřed zahrad. Aktuálně se připravuje zasíťování pozemků, nejsou tedy určeny pro okamžitou výstavbu.

Pozemky jsou v klidné lokalitě uprostřed zahrad, mírně svažité směrem na sever. Jsou oplocené a využívané jako zahrada, s občasnými vzrostlými stromy. Dle územního plánu spadají do plochy SV – plochy smíšené obytné. Hlavním využitím jsou stavby pro bydlení, zahrady a drobné zemědělské využití. Novostavby musí objemově korespondovat s charakterem místní venkovské zástavby. Maximální zastavěná plocha je 250 m2 na jednu stavební parcelu a maximálně 2.np. Detailnější informace na vyžádání.

Sítě a komunikace – pozemky navazují na sousední areál, kde je vydané stavební povolení na technickou a dopravní infrastrukturu a plánuje se výstavba. Námi nabízené pozemky jsou s touto lokalitou propojené a projekčně koordinované z hlediska napojení na sítě a komunikace. Aktuálně probíhá stavební povolení. V lokalitě se připravuje: vodovod, elektro NN, veřejné osvětlení, komunikace s chodníkem, kanalizace splašková a dešťová. Kanalizace splašková bude zprovozněna poté, kdy dojde ke zprovoznění ČOV v Řisutech (aktuálně se plánuje výběr dodavatele a stavba). Detailnější informace na vyžádání.

Řisuty jsou obec nedaleko Slaného, blízko nájezdu na budoucí D7. Na letiště Praha Ruzyně je to autem 25 minut, ve Slaném je kompletní občanská vybavenost. V obci je pošta, mateřská školka a nedaleko pozemku je dětské hřiště a plocha pro sportovní využití dětí.

Umíme vám pomoci i s financováním, hypoteční úvěr vám vyřídíme zdarma.
Pro bližší informace o pozemku nás neváhejte kontaktovat, během víkendu pouze emailem.

V případě, že o pozemek bude mít zájem více zájemců, majitel si vyhrazuje právo vybrat pro něj nejvýhodnější nabídku.
Číslo zakázky: 020-NP06898
Město: Řisuty
Celková plocha: 2692 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus
Občanská vybavenost: Školka, Pošta, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Andrejši

Andrejši Petr


 
Tel. na makléře:
+420 775 343 413

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.